Top hledané
Výsledky (0)
Šaty od "vampýra" si zamilujete.

Aniston, Hayek nebo Knightley zbožňují značku The Vampire's Wife. Tohle hrozné tajemství se za ní ale ukrývá

Martina Šmalclová
18. listopadu 2019
+ Přidat na Seznam.cz
2 minuty čtení
Kate Moss

Hvězdy nosí vampýra

I když je na trhu pouhých 5 let, propadly jí hollywoodské celebrity od Jennifer Aniston přes Kate Middleton, Kylie Minoque, Keiru Knightley, Kate Moss, Dakotu Johnson až po Salmu Hayek. Proč? Značka The Vampire's Wife není totiž jen dokonale stylová a nadčasová, ale ukrývá se za ni i silný životní příběh, který vás dojme. 

Z modelky návrhářkou

Za značkou The Vampire's Wife stojí Susie Cave, bývalá modelka, múza a manželka australského scénáristy, hudebníka, autora a skladatele Nicka Cavea. Charismatická černovláska, která v minulosti předváděla pro nejluxusnější módní domy typu Versace, Yves Saint Laurent, Vivienne Westwood nebo John Galliano, ale měla vyšší cíle a rozhodla se v roce 2014 založit vlastní značku. Z modelky se tak rázem stala návrhářka a nutno dodat, že zatraceně úspěšná. Její cesta na vrchol, ale nebyla jednoduchá...

Životní tragédie

Krátce po jejím uvedení na trh musela totiž Susie s manželem čelit těžké životní zkoušce. Jejich teprve patnáctiletý syn tragicky zemřel poté, co po požití drog spadl z útesu. Někoho by možná podobná tragédie položila na kolena, Susie Cave se ale v rámci terapie naplno ponořila do práce a tvořila. Dnes na tuto dobu vzpomíná tak, že jí práce pomohla zbavit se negativních myšlenek a celou situaci zvládnout.

Luxusní byt na pronájem 181m2 v Karlíně
Luxusní byt na pronájem 181m2 v Karlíně, Praha 8

Název nese po románu

Název značka nese po nedokončeném románu Nicka Cavea a vyznačuje se nádechem gotiky a viktoriánského kouzla. Značka se vyznačuje především mini, midi a maxi šaty z lesklého hedvábí nebo šifonu, které zdobí výrazné volány, vzory a luxusní třpyt.

Kterých 5 luxusních kousků byste si měla po vzoru hollywoodských hvězd rozhodně pořídit do skříně?

Otevřít v galerii (10)
Zdroj: farfetch.com
Otevřít v galerii (10)
Zdroj: net-a-porter.com
Otevřít v galerii (10)
Zdroj: farfetch.com
Otevřít v galerii (10)
Zdroj: farfetch.com
Otevřít v galerii (10)
Zdroj: farfetch.com
Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze