Top hledané
Výsledky (0)
Nejen srdce jako zdroj byznysu a moderního kýče.

Designové láskyplné kýče. Vítězí medvěd nebo srdce?

Redakční tým
09. února 2019
+ Přidat na Seznam.cz
1 minuta

Během Valentýna je srdce jednoznačně luxusní záležitostí, ať se promění v jakékoliv užitkové zboží. Patří mezi TOP 10 a Must have v jednom. Láska se tak spojuje s materialistickým světem. Je libo Swarowski dekoraci, měkké červené křesílko nebo snad obrovského kýčovitého plyšového medvěda? Vlastníte i vy doma nějaké zamilované designové věci?

Šperk jako nejvyšší projev lásky v podání Hello Kitty

Láska se sice nedá vyčíslit, ale….Značka Swarowski vybízí ke zkrášlení vašeho obydlí nevídaným kouskem: infantilní dekorací do vitrínky nebo na poličku  v podobě postaviček "Hello Kitty and dear Daniel" v rozměru 5 x 8 x 3 cm. Je tvořena 945 jiskřivými fazetami krystalu a prodává se za cenu 6.500 Kč. Lehce koketuje s vysokým pojetím šperku a velkou dávkou kýče. 

Láska, která nestárne – křeslo ve tvaru srdce

Láska, která nestárne – tak bychom mohli metaforicky nazvat křeslo od návrháře Vernera Pantona. Ten ho totiž navrhl jako symbol expresivity již v roce 1959 a v přepočtu za 80 500 Kč si ho můžete pořídit i vy. Heart Cone Chair má velká promyšlená křídla připomínající uši Mickey Mouse. Luxusní, provokativní, ve svém podtextu dráždivé a podbízivé, ale také velice prvoplánovité. Ale to přece ke svátku zamilovaných patří, ne?

Prodej bytu 2+kk (3+kk), Praha 3 Žižkov - 69m2
Prodej bytu 2+kk (3+kk), Praha 3 Žižkov - 69m2, Praha 3

A do třetice všeho dobrého – obří méďa s velkým srdcem pro dospělé

„Hračka“, pro kterou nikdy nejsme příliš staří. Většinou proto, že to zkrátka není hračka. Medvídek je přítelem až do konce života! Pokud si uchováváte dětskou oblibu v plyšácích, máme pro vás dobrou zprávu. Luxusní medvěd Joyfay slouží k tulení a představuje originální solitér v interiéru v nadměrných velikostech. Jeho cena je 2.000 Kč. Mega plyšový medvídek se zamilovaným kukučem němě říká: „I love you“. A my se ptáme: Chcete ho?

Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze