Top hledané
Výsledky (0)
V době luxusních digitálních foťáků a rychlého sdílení právě pořízených fotografií, přišla korejská firma Skrew Bar s něčím zcela nečekaným. Aplikace Gudak funguje jako fotoaparát na kinofilm. Nevěříte?

Fotit jako na kinofilm můžete prostřednictvím aplikace Gudak!

Eva Ledecká
29. ledna 2018
+ Přidat na Seznam.cz
1 minuta
Luxusní aplikace Gudak

Fotíme, nahráváme, upravujeme a hlavně mažeme stále rychleji. Běžným uživatelům stačí i fotoaparát v mobilním telefonu: luxusní snímky jsou objemově malé, okamžitě je upravíte a sdílíte. Proti proudu a do ne tak dávné historie se vydal korejský start-up Skrew Bar. Foťákům na kinofilm však dal nový kabát: luxusní aplikaci. Pořídíte s ní sice skvělé retro obrázky, ale budete si na ně muset 3 dny počkat.

Gudak - old schoolový fotoaparát v mobilu
Foťte a virtuálně vyvolávejte své snímky
Gudak pro iPhone

Jak aplikace funguje?

Aplikace Gudak nabízí vždy najednou pouhých 24 fotografií, které můžete pořídit malým hledáčkem. Teprve až když jsou všechny vyfocené, převedou se do virtuální laboratoře. Tam se film vyvolá a posléze se "vyrobí" vaše fotky. Proces trvá 3 dny a vy si přesně takovou dobu budete muset na své luxusní výtvory počkat.

Ještě k tomu je nutné čekat 12 hodin, než budete mít k dispozici film nový. Že by tato čekací doba měla představovat dlouhou frontu nebo zkrátka smůlu, která se běžně děla v obchodech, že filmy budou až zítra? Každopádně tato aplikace podpoří vaši zvědavost a touhu už konečně fotky mít! Přesně tak, jak jsme to zažívali ještě před několika lety. A pokud jste to nezažili, stáhněte si apku a vyzkoušejte si, jaké to tehdy bylo!

Luxusní vila na prodej - Klánovice - 465m
Luxusní vila na prodej - Klánovice - 465m, Praha 9

Prozatím Gudak funguje jen na iPhone, ale brzy se jistě rozšíří i mezi uživatele jiných zařízení. Nabízí ji iTunes za 0,99 USD. Propadnete kouzlu luxusního retro zážitku? 

Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze