Top hledané
Výsledky (0)
Společnost Apple připravila na rok 2017 pro své zákazníky několik luxusních novinek. Spekuluje se o tom, že by se na trhu měly objevit nové telefony a v Miláně vzniknout luxusní Apple Store. Máme se opravdu na co těšit?

Apple 2017: nové telefony a luxusní Apple Store

Eva Ledecká
16. února 2017
+ Přidat na Seznam.cz
1 minuta

iPhone letos 9. ledna oslavil už 10 let na trhu. V tomto roce by měl Apple přinést další novinky, které možná s tímto výročím souvisí. Ovlivní také svět tak, jako se to povedlo iPhonu před deseti lety? Nechme se překvapit.

Mnoho uživatelů přechází z Androidu na Apple a mají k tomu několik důvodů. Apple nabízí bezkonkurenční funkce, iPhony mají vysokou životnost baterie a skvělou zákaznickou podporu. Kromě toho vydává Apple aktualizace pro všechna svá zařízení najednou. Důležitou roli hraje také příjemné uživatelské prostředí. Všem, kdo jsou si toho vědomi, udělá Apple bezpochyby radost. Na trh by měly dorazit nové smartphony a to už na podzim tohoto roku.

iPhone 7s, 7s Plus a iPhone 8

iPhone 7s a 7s Plus by měl přinést nové hardwarové vylepšení stávajícímu modelu. Od iPhonu 8 bychom mohli očekávat více. Především by nás nový smartphone mohl překvapit rychlejším a bezdrátovým nabíjením. Co se týče designu, spekuluje se o těle, které bude celé vyrobené ze skla a zasazené v kovovém rámu. Možná se změní i barva: na červenou? I zabudovaný fotoaparát by se měl dočkat některých vylepšení. Co takhle duální fotoaparát s optickým zoomem? Ať už se tyto spekulace stanou realitou či nikoliv, od Applu se očekává hodně. Zatím však nic konkrétního o novém luxusním smartphonu není potvrzené.

Prodej pozemku 1200 m2, Praha
Prodej pozemku 1200 m2, Praha, Praha 5

Luxusní Apple Store v Miláně

Další novinku čeká Itálie. Apple plánuje v Miláně otevřít nový Apple Store a to přímo na Piazza del Liberty, místě, které je jedno z nejlidnatějších míst Itálie. Nemělo by se však jednat o pouhý obchod.

Měl by zde vzniknout prostor vhodný pro konání různých organizovaných akcí. Také podoba Apple Storu bude výjimečná. Očekává se vybudování venkovního amfiteátru a vchod do prodejny bude zdobit zasklený vodopád. Bude vypadat podobně jako nejslavnější Apple Store na Fifth Avenue v New Yorku?  

Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze