Top hledané
Výsledky (0)
Jablíčková vlajková loď nás mile překvapila, jde ve stopách prvotřídního telefonu Apple X. Přináší kandidáty na nejpropracovanější mobilní telefon s využitím moderních technologií. Jakými specialitami se pyšní?

Apple XS a XR: Další horká želízka od Apple jsou ve „hře“

Mgr. Jana Höger
13. září 2018
+ Přidat na Seznam.cz
2 minuty

Letošní představení luxusních novinek

Zářijový den je pro mnohé Apple nadšence výjimečným svátkem v roce, protože si každoročně v tento měsíc pro nás Apple připraví vždy něco nového. Firma Apple nám každoročně servíruje tu nej porci, za níž stojí usilovná práce technického vývoje a výjimečného designu. Nyní společnost Apple vstoupí na trh se svými 3 luxusními novinkami.

„Posunuli jsme hranice. Nové iPhony XS, XS Max a XR jsou tím nejlepším, co jsme kdy vyrobili,“ vyjádřil se šéf Applu Tim Cook.

Co můžete očekávat od přístrojů řady XS a XR?

Obecně můžeme říci, že telefony se mohou pochlubit vyšší maximální kapacitou úložiště, výkonnějšími komponenty, vylepšeným fotoaparátem a několika dalšími novinkami. Nový čip A12 Bionic, který je „bušícím srdcem“ těchto chytrých telefonů, je první procesor pro smartphony vyráběný sedminanometrovou technologií. Nově dostaly modely řady XS vrcholné provedení s extrémní pamětí 512 GB. Telefony XS budou v barvách na které jsme již zvyklí, a to space gray, silver i gold.

iPhone XS a iPhone XS Max se mohou pochlubit novým Smart HDR, který dokáže lépe zachytit detaily barev, stíny a spojit lépe fotografie do jednoho kvalitního snímku.

Exkluzivní vila na prodej, okolí Říčan u Prahy
Exkluzivní vila na prodej, okolí Říčan u Prahy, Okolí Prahy

Smartphone XS disponuje vůbec nejodolnějším sklem, zvýšila se i voděodolnost, a to na certifikaci IP68, díky čemuž vydrží až 30 minut v hloubce do 2 metrů. Zatímco záda jsou ze skla, rámeček je opět z nerezové oceli. Můžete se kochat 5,8palcový Super Retina displej s rozlišením 2436 × 1125 při 458 pixelech na palec. Cena mobilu XS s 512 GB je 40 490,- korun českých.

Luxusní „obří“ smartphone s názvem XS Max, je větší bratrem XS, disponuje 6,5palcovým displejem s rozlišením 2688 × 1242 při opět 458 pixelech na palec. Cena chytrého telefonu s 512 GB je stanovena na 43 990,- CZK.

Naopak „nejlevnější“ variantou bude telefon XR v základní verzi, iPhone XR má 6,1palcový IPS displej s nižším rozlišením 828 x 1 795 obrazových bodů a bude v různobarevném provedení od žluté, bílé, korálově červené, modré, černé až po červenou verzi „product red". Cena přístroje s 256 GB je 26 990,- korun českých.

Sečteno a podtrženo

Všechny nové představené luxusní přístroje se budou prodávat již od 29. září, a to i v České republice!

Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze
Apple
1 Infinite Loop Cupertino, CA 95014
(408) 996–1010