Top hledané
Výsledky (0)
Vydejte sese svou láskou do romantického resortu v poušti a zažijte pravou arabskou kulturu s nádechem beduínské minulosti.

Arabian Nights Village: zažijte romantické noci v poušti

Ivana Růžičková
14. února 2017
+ Přidat na Seznam.cz
2 minuty
Zažijte luxsní arabské noci v poušti

Váš arabský příběh začíná…

…přímo v srdci jednoho ze sedmi arabských emirátů, Abu Dhabi, kde se nachází luxusní a naprosto jedinečný beduínský resort v moderním pojetí. Váš arabský zážitek bude zahájen za přítomnosti zkušených průvodců, kteří vás provezou písečnými dunami až do samotného resortu. Cestou budete moci obdivovat zdánlivě nekončící obzory a rozmanité, větrem rozfoukané písečné duny nebo dokonce divoké velbloudy. Po příjezdu do pouštního údolí se před vámi otevřou brány luxusního malebného komplexu, které ohraničují dvě vysoké tradiční arabské věže s názvem Zakher a Al Manhal - pojmenované po rezidencích zakladatele národa Sheikha Zayeda Bin Sultana Al Nahyana.

Pohostinství a velkorysost

Arabové jsou nejvíce cenění za svou pohostinost a velkorysost, tedy vlastnosti, které jsou považovány za nejvyšší atribut místních lidí a jsou často referovány i v tradičních poezii, příslovích a písních. V souladu s těmito starodávnými tradicemi a zvyky budete vřele uvítáni s laskavostí a otevřenou náručí. Jednoduše řečeno, budete čestným hostem. Nejtradičnější přivítání je nabídnutí arabské kávy s kardamomem a lokálně vypěstované sladké datle. 

Arabian Nights Village

Arabian Nights Village je nedílnou součástí každé návštěvy emirátu Abu Dhabi a nezapomenutelným luxusním zážitkem pro vášnivé cestovatele, rodiny i obyvatele SAE. Dlážděné chodníky lemované tlumeným osvětlením a květinovými záhonky a palmami vás dovedou do pěti různých částí resortu, kde se nachází prostorné stany s restaurací, okouzlující pokoje a luxusní apartmá navržená tak, aby prostor zajistil naprosté soukromí, styl a klid pro váš pobyt. Celá vesnička je mistrovské dílo inspirované tradiční i moderní emirátskou kulturou.

Pronájem luxusního bytu 5+1, Praha 1 Petrská
Pronájem luxusního bytu 5+1, Praha 1 Petrská, Praha 1

Aktivity

Aby byl váš zážitek opravdu autentický, v apartmánech nenaleznete žádná moderní komunikační elektronická zařízení, jako je televize, telefon nebo wifi. Díky tomu se můžete vžít do opravdového beduínského zážitku a odpočinout si od rušného moderního světa. Z aktivit si můžete vybrat například luxusní projížďku na velbloudech, malování hennou, safari v dunách, projížďku na čtyřkolce nebo sandboarding. Můžete využít i místní oázu klidu v podobě bazénu s vodopády a sledovat zapadající slunce za písečnými dunami.

Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze
Arabian Nights Village
Razeen Area Al Khatim Abu Dhabi, UAE
+9712 676 9990