Top hledané
Výsledky (0)
Villa Nebušice nabízí na ploše 645 m2 nový komfortní a luxusní domov.

Architektonický vítěz soutěže Realitní projekt roku leží na okraji Prahy 6. Nyní je k prodeji

Radek Polák
20. února 2024
+ Přidat na Seznam.cz
3 minuty
Interiér svým designem zaujme

V soutěži nejlepších domácích developerských projektů Realitní projekt roku odborná porota vybrala v kategorii architektura za vítěze Villu Nebušice. A právě toto moderní bydlení, jež obstálo v konkurenci dalších přihlášených projektů, se nyní nabízí k prodeji.

Zavedená přehlídka Realitní projekt roku, jež prezentuje zajímavé stavby, zná své vítěze. Za architektonicky nejzdařilejší byla na konci ledna vybrána Villa Nebušice. Ptáte se proč?

Hlavním požadavkem investora byl moderní a čistý dům, který zajistí dostatek prostoru i soukromí pro jeho obyvatele,“

vysvětlil architekt projektu Jan Grabriel.  A to se podařilo!

Prodej luxusní vily, Praha 6 - Nebušice –
Prodej luxusní vily, Praha 6 - Nebušice –, Praha 6

Celkový návrh Villy Nebušice vychází z industriálního stylu, který se navíc vyznačuje kombinací s jemnými a nadčasovými doplňky. Součástí bydlení je terasa, bazén, zasklené fitness a příprava pro privátní wellness. Hmota objektu se přitom přirozeně otevírá do zahrady. Objekt má dvě nadzemní a jedno podzemní podlaží.

Interiér o velikosti 645 m2, jenž tvoří dispozice 9+kk, je vybavený velkoformátovými francouzskými okny. V prvním a druhém nadzemním podlaží jsou venkovní žaluzie. Pocitu komfortního a luxusního domova napomáhají dále dřevěné podlahy, vlastní výtah, bio krb a kvalitní značková sanita. Nechybí ani kuchyňská linka, která je stejně jako ostatní vestavěný nábytek budoucím rezidentům připravena na míru.  

To také upoutalo zájem odborné poroty soutěže Realitní projekt roku.

Do ročníku 2023 bylo nominováno celkem 55 rezidenčních developerských projektů z celé České republiky. Většina z nich je realizována v Praze a Středočeském kraji, svá ocenění získaly ale také projekty v ostatních krajích,“

řekl LP-Life za organizátory René Hradecký.

Otevřít v galerii (3)
Exteriér vychází z industriálního stylu
Exteriér vychází z industriálního styluZdroj: Y & T Luxury Property

Skvělé místo k životu

Výhodou Villy Nebušice je rovněž atraktivní lokalita. Vlastní pozemek s plochou přesahující 1 000 m2, jenž lemuje třešňová alej, se totiž nachází v bezprostřední blízkosti přírody. V docházkové vzdálenosti leží rozlehlý přírodní rezervace Divoká Šárka, častý cíl výletů lidí z okolí.

Za pozornost tu stojí například Kozákova skála, na jejímž vrcholu se již v osmém století rozkládalo slovanské hradiště. Počátkem 9. století bylo toto hradiště údajně hlavním mocenským centrem středních Čech. Zapomenout nemůžeme ani na místní koupaliště, kde jsou hned dva bazény, tobogán a jiné vybavení.

Od Villy Nebušice se ale můžete vydat i opačným směrem. Dojdete odsud k až Nebušickému oku, ze které se otevírá výhled na panorama obce i vzdálené dominanty Prahy. Tvar oka určují ohýbané dřevěné lepené nosníky. Ty v sobě skrývají mechanismus, umožňující kyvadlový pohyb objektu do stran.

Oceněný bytový projekt disponuje garáží hned pro dva osobní automobily. Pokud tedy míříte do metropole za prací či na schůzku, potom vězte, že se do centra dostanete zhruba do 25 minut. Ještě rychleji budete na letišti, pokud vyrážíte zrovna na dovolenou. Cesta autem tam trvá okolo 10 minut.  

Přímo v Nebušicích se pak nachází několik obchodů, včetně supermarketu Albert, a restaurací. Známé jsou také prestižní mezinárodní školy ISP nebo Riverside School.

Otevřít v galerii (3)
Velká francouzská okna nabízí pohled do okolní přírody
Velká francouzská okna nabízí pohled do okolní přírodyZdroj: Y & T Luxury Property

Jedinečná nabídka bydlení

Jen málokteré místo nabízí tak skvělou kombinaci atraktivní lokality a perfektně zvládnutého architektonického návrhu. V případě, že vás uvedená nemovitost zaujala, není nic jednoduššího, než kontaktovat již přímo jeho prodejce. Další informace naleznete zde. Tak neváhejte!

Prodej luxusní vily, Praha 6 - Nebušice –
Prodej luxusní vily, Praha 6 - Nebušice –, Praha 6

O soutěži Realitní projekt roku

Akce, která probíhá již od roku 2009, si klade za cíl identifikovat a ocenit projekty, které vynikají svou kvalitou a přínosem pro bydlení a život v každém kraji České republiky. Představuje jednu z nejvýznamnějších přehlídek domácích developerských projektů.

Soutěžní projekty mohou zahrnovat rodinné nebo bytové domy, přičemž ve smíšených projektech musí plocha určená k rezidenčním účelům tvořit alespoň 70 procent z celkové užitné plochy nebo nabízet minimálně 10 bytových jednotek.

Projekty jsou hodnoceny v několika kategoriích, včetně Ceny veřejnosti, Ceny odborné poroty a právě i Ceny za architekturu, kterou tentokrát získala Villa Nebušice. Uvedené ocenění se vybírá na základě architektonických kritérií a inovace v designu.

Ocenění vítězů pro rok 2023 bylo vyhlášeno a předáno během slavnostního večera, který se konal za účasti více než stovky hostů z řad developerů, investorů, architektů a partnerů soutěže v lednu letošního roku v NH Collection Hotel Prague Carlo IV.

Otevřít v galerii (3)
Cena architektů mířila tentokrát k Ville Nebušice
Cena architektů mířila tentokrát k Ville NebušiceZdroj: Realitní projekt roku

 

Zdroje: Realitní projekt roku, Y & T Luxury Property, vlastní dotazování, autorské dílo

 

Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze