Top hledané
Výsledky (0)
Luxusní 5hvězdičkový resort s 18jamkovým golfovým hřištěm v obklopení nádherné toskánské přírody: to je náš tip na několikadenní relaxaci.

Argentario Golf Resort & Spa: 18 jamek po celý rok!

Eva Ledecká
09. září 2017
+ Přidat na Seznam.cz
1 minuta
Argentario Golf Resort & Spa

Argentario Golf Resort & Spa v sobě spojuje možnosti jedinečného koupání v moři, hraní golfu na přepychovém hřišti a odpočinek v unikátním spa. To vše je podtržené italským stylem a výtečnou toskánskou kuchyní. 

Luxusní resort v panoramatické krajině

Luxusní resort je součástí Design Hotels™ group, najdete v něm 71 pokojů a 1 chatku. Každé ubytování vybavené tou nejmodernější technologií má terasu, odkud se naskýtají jedinečné výhledy na golfové hřiště, poloostrov Monte Argentario nebo lagunu Ortobello.

Elegantní hotel je jedinečný svým panoramatickým umístěním, což z něj dělá ideální místo pro svatby, podnikové akce, ale i „obyčejnou luxusní dovolenou“.

18 jamek s luxusním výhledem

Jedinečné golfové hřiště má certifikaci Agri Cert pro svou bio-ekologickou kompatibilitu: všechny produkty používané pro jeho údržbu jsou plně přírodní. Najdete ho v chráněné přírodní oblasti poblíž laguny Ortobello na svahu, který zaručuje výše zmíněný úžasný panoramatický výhled. Golf se zde dá díky místnímu mikroklimatu hrát po celý rok.

Wellness centrum a toskánská kuchyně jako třešnička na dortu

Kromě golfového hřiště si v tomto jedinečném prostředí můžete zahrát tenis nebo fotbal a najdete zde i trasy na jogging. Po aktivně stráveném dni vás čeká příjemná relaxace v místním Espace Wellness centru, které je vyvedeno v relaxační bílé přerušované jen černými a dřevěnými elegantními prvky. Najdete zde bio-saunu, vyhřívaný krytý bazén i venkovní bazén. Užívat si můžete masáže a další exkluzivní servis.

Delikátní pochoutky toskánské kuchyně v restauraci Dama Dama jsou založené na jedinečných chutích a barvách. Suroviny kuchaři pečlivě vybírají z malých lokálních farem a v některých případech pochází lahodná zelenina přímo ze zahrady a sadů v resortu.

Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze
Argentario Golf Resort & Spa
Via Acquedotto Leopoldino 58019 Porto Ercole (GR) Italy
+39 0564 810 292