Top hledané
Výsledky (0)
Hledáte-li místo pro strávení líbánek nebo romantické dovolené, můžete ho najít na nádherném řeckém ostrově Santorini. Luxusní jeskynní hotel Aris Caves nabízí originální ubytování s úchvatnými výhledy.

Romantika v bílém: jeskynní hotel Aris Caves na řeckém ostrově Santorini

Eva Ledecká
14. července 2017
+ Přidat na Seznam.cz
1 minuta
Aris Caves

Před několika málo lety byly na řeckém ostrově Santorini nedaleko městečka Oia objeveny jeskyně, které archeologové označili jako starobylé jeskynní domy a ubytovny. Některé z těchto unikátních jeskynní byly přestavěny na Hotel Aris Caves, jenž nabízí luxusní ubytování pro zamilované páry i velké rodiny.  

7 nezávislých ubytování v luxusních jeskyních

Aris Caves se nachází 100 metrů od vesnice Ohia a představuje nádherné místo pro strávení romantické dovolené nebo líbánek. Úžasný výhled přes kalderu, sopku Nea Kameni a na ostrov Thirasia podtrhují okolní vody modrého Egejského moře.

Právě zde najdete 7 luxusních samostatných ubytovacích zařízení: pokoje nebo apartmány pro dva, 4 nebo 7 hostů s útulnými kuchyňkami a krásnými terasami, z nichž některé disponují vlastní vířivkou. Romantické večery zaručí luxusní prostředí a jedinečná atmosféra tohoto kouzelného místa.

Luxusní byt s terasou na Praze 1 - 232m
Luxusní byt s terasou na Praze 1 - 232m, Praha 1

O místě Oia Santorini

Oia představuje nejvíce fotografované a fotogenické místo z celého řeckého ostrova Santorini. Místní západ slunce bývá zdrojem inspirace pro nespočet umělců a uličky města fungují jako magnety, které vás vyzývají, abyste se ztratili v jeho tajích. Nachází se asi 40 minut jízdy od města Fira a to, že vás naprosto okouzlí, je téměř jisté.

Hlavní ulice rozděluje městečko na dvě oblasti, s výhledem na impozantní jeskynní budovy a kalderu. Neměli byste být překvapeni kopulemi, které se objevují na každém rohu: v městečku Oia existuje více než 60 kostelů! Na okraji města můžete spatřit starodávný hrad, jehož část byla zachována a nabízí nádherné výhledy i fascinující cestu zpátky v čase.

Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze
Aris Caves
Santorini 84702 OIA (Ia) Greece
+30 6945050126