Top hledané
Výsledky (0)
Komedii Aristokratka ve varu režíroval Jiří Vejdělek. Jedná se o pokračování Poslední aristokratky.

Módní policie z Aristokratky ve varu: Lewandowská okouzlila krajkou, hvězda Ulice byla za šedou myš

Denisa Zajíčková
19. ledna 2024
+ Přidat na Seznam.cz
3 minuty
Speciální rubrika
O fantastické módní kousky nebyla nouze!

Na premiéře nového filmu Jiřího Vejdělka se to jen blýskalo! Kdo se objevil v dech beroucím modelu? A kdo měl tentokrát co dělat, aby ve skříni vůbec něco vybral? Podívali jsme se na to, v čem si vyrazili slavní na červený koberec. A zdá se, že ve varu nebyla jen Aristokratka! Tentokrát se to opravdu povedlo.

Manželé Dykovi móde rozumí
Helena Vondráčková zvolila dokonalou barvu šatů
Petra Nesvačilová zvolila jednoduchý kostýmek
Veronice Čermák Mackové to tentokrát nevyšlo

Je to prý film, na který se nejde zlobit. Pokračování Poslední aristokratky můžete nově vidět v kinech. Film je adaptací části stejnojmenné humoristické knihy od Evžena Bočka. A premiéra měla grády! Slavným to slušelo, všichni se usmívali od ucha k uchu a s dobrou náladou přišel dokonce jindy zamyšlený Zdeněk Piškula. Ten po boku Elišky Balzerové jen zářil - tahle dáma zkrátka rozsvítí každého! Kdo další zvolil šaty, ve kterých zazářil? 

Tatiana a Vojtěch Dykovi

Populární herec Vojta Dyk se nedávno nechal slyšet, že své milované manželce do oblékání rád a často mluví. Mnohdy dokonce vybere konkrétní látku a tu odnese ke své osobní krejčové, která mu ušije originální kousek. Na těch si zakládá a vylo to vidět i na premiéře. Ve výrazné košili se rozhodně neztratil a úsměvy rozdával široko daleko.

Jako klíště se držel své manželky Tatiany, která oblékla přiléhavé šaty, ve kterých byla naprosto dokonalá! Zda i tyto vybíral Vojta, to nemáme tušení, ale je jasné, proč si svou manželku tolik hlídal. Očím přítomných mužů rozhodně neunikla. Ani svému bývalému manželovi Pavlovi Čechákovi, který usedl v publiku hned vedle současného manžela Vojty. Je tak vidět, že Táňa rozumí nejen šatníku, ale také mezilidským vztahům. Klid v rodině a dobrá nálada je pro ni to nejdůležitější!

 

Pronájem luxusního bytu, 3+kk, Praha
Pronájem luxusního bytu, 3+kk, Praha, Praha 1

Simona Lewandowská

Hvězda seriálu Zlatá labuť dorazila bez svého milého Gorana Maiella, známého ze seriálu ZOO. Ten se před časem rozhodnul studovat ve své rodné Itálii, kam za ním Simona dojíždí - pokud jí to čas dovolí. Sama má totiž velké plány a touží se přesunout do Polska, kde má rodinu. Tam by chtěla nejen studovat, ale také naplno rozjet svou kariéru. 

Na premiéře ukázala, že předpoklady k tomu, aby byla hvězdou, rozhodně má! Dorazila v lesklém modrém kompletu, pod které zvolila krajkový korzet a byla zatraceně sexy. Pověstná jiskra v oku, kterou má Simona i bez krajek, tak dostala pořádné grády. Jestli by se ten Goran neměl nakonec zabalit kufry a rychle přiletět zpátky! Aby si tady svou krásku ohlídal… 

Otevřít v galerii (1)
Je vidět, že Simona moc dobře ví, co jí sluší
Je vidět, že Simona moc dobře ví, co jí slušíZdroj: Profimedia

Veronika Čermák Macková

Za šedou myšku byla tentokrát herečka ze seriálu Ulice Veronika Čermák Macková, která přišla podpořit svého manžela Hynka Čermáka. Je to až škoda, protože je to nádherná žena, která má krásnou postavu - a rozhodně by na ní o něco slavnostnější oblečení vyniklo. 

Pokud se však ve zvoleném outfitu cítí dobře, není to nic proti ničemu. Neurazí, nenadchne, ale pravděpodobně se nad ní na premiéře nikdo pozastavovat nebude. Pokud jde jen jako divák nebo podpora, klidě lze dát přednost pohodlí. 

Helena Vondráčková

Našli bychom tisíce těch, kteří by chtěli vypadat jako Helena Vondráčková. Ačkoliv se o věku dámy obvykle nemluví, s úctou a uznáním přiznáváme, že v 76 letech byla hvězdou večera. Výrazné růžové šaty vynesla přitom už podruhé. Už dávno to však není žádné faux pas, ale důkaz o snadné udržitelnosti v praxi. 

Stejné šaty měla na udílení cen Mistr zábavního umění, které se konalo koncem loňského září. Zdá se, že jí perfektně padnou, rozzáří ji a k černým kozačkám jsou úžasné. Proč ne a hluboce se klaníme! Budiž to i zralejším dámám inspirací, že netřeba se bát barev a divočejších kombinací. 

Petra Nesvačilová

Ani populární herečce Petře Nesvačilové to tentokrát moc nevyšlo. Zvolila černý kostýmek, ve kterém neustále nervózně přešlapovala a schovávala si bříško. Těžko říct, zda měla pocit, že jí to nesluší nebo jen byla nervózní z velké pozornosti.

Petra je přitom nádherná ženská, která je plná energie a života. V tomhle ale úplně zapadla, což je velká škoda. Příště to bude lepší!

Kdo zazářil nejvíc?

Tentokrát se o první místo dělí Dykovi s Helenou Vondráčkovou, protože tam bychom se rozhodovali jen těžko, kdo tentokrát volil lépe. V těsném závěsu za nimi zůstává sympatická blondýna Simona Lewandowská, které Itálie, kam jezdí za svým partnerem, evidentně svědčí! Propadákem je jindy krásná Veronika Čermák Macková, která ledabylým outfitem zcela zazdila svou nepřehlédnutelnou krásu. Příště to snad vyjde lépe!

Zdroj: redakce, Instagram, Frekvence 1

Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze