Top hledané
Výsledky (0)
Exkluzivní bydlení s Armani Casa, aneb tohle je svět luxusního designu.

V interiérech Armani Casa se kombinuje městský styl s přírodou

Dominika Žejdl
21. dubna 2018
+ Přidat na Seznam.cz
1 minuta
Armani Casa 2018

Luxusní a oblíbený italský módní dům Armani se již mnoho let věnuje výrobě neobyčejného oblečení pro muže a ženy. Módní značka se však rozhodla rozšířit svůj sortiment o luxusní italské doplňky a nábytek. A tak Armani Casa světu nabízí jedinečný interiérový design, který do každého domu vnese italskou atmosféru a vybaví ho luxusními prvky.

Čistý minimalismus, elegance a funkčnost

Na Armani Casa se nám nejvíce líbí, že se vše nese v jednoduchém, však velmi elegantním stylu. Giorgio Armani má rád mimořádnou eleganci, lineární design, minimalismus propojený s kulturními odkazy a art deco styl z třicátých let. Pokud tedy toužíte po luxusním interiéru s jednoduchým italským designem, tak jste u Armani Casa správně. Dům je pro nás tím nejdůležitějším místem, pokud tedy můžete, proč si ho nevybavit tím nejlepším?

Kolekce pro rok 2018 představuje lehkost a pestré barvy

Nová kolekce od značky Armani Casa si hraje s abstraktními vzory, kvalitními materiály, dokonalým vizuálním výsledkem a kombinuje městský a přírodní styl. Líbí se nám použití barev, jako je červená, zelenkavá, modrá a další. Absolutní novinkou u značky je kombinace dřeva a plexi, která vypadá přímo božsky. V mimořádné nabídce Armani Casa najdete i komfortní a  luxusní župany, pyžama, šátky, šály nebo sametové pantofle. 

Luxusní byt s terasou na pronájem na Malé
Luxusní byt s terasou na pronájem na Malé, Praha 1

Armani Casa, to je hra s luxusními materiály

Každá kolekce Armani Casa nabízí nábytek, doplňky, látky, osvětlení a umělecké objekty, které ozvláštní interiér. Stálá kolekce se v každé sezóně obohacuje a rozšiřuje o nové zajímavé kousky, které jsou inspirovány nejnovějšími trendy. Důraz je kladen především na materiály, se kterými si značka patřičně hraje. Pracuje s pergamenem nebo šagrénem (materiál vyrobený z rejnočí kůže). Umělecké objekty jsou taktéž vyrobeny z jedinečních materiálů, jako je diamantová krajta, kůže leguána, perleť v kombinaci se stříbrem a další. 

Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze
Armani Casa
Via Sant'Andrea 9 20121 MI Milano Italy
+39 02 76260230