Top hledané
Výsledky (0)
Přeneste originalitu, sofistikovanost a eleganci designů luxusní značky Armani do svých interiérů.

Armani Casa: móda získala podobu luxusních interiérů

Eva Ledecká
09. dubna 2017
+ Přidat na Seznam.cz
1 minuta

Celosvětově proslulý italský módní dům Armani přináší od roku 1975 luxusní oblečení a doplňky sebevědomým ženám i mužům pod vedením zakladatele a návrháře, jímž není nikdo jiný než Giorgio Armani. Od roku 2003 si můžete vytříbeným italským vkusem této luxusní značky vybavit i své interiéry.

Skoro 15 let po svém založení se může nyní značka Armani Casa pyšnit titulem světového lídra v oblasti luxusního nábytku. Z dílny Giorgio Armani přichází na svět elegantní, harmonické, velmi komfortní a sofistikované designy interiérového nábytku, osvětlení a doplňků.

Designy odrážející architekturu i kulturu daného místa

Od roku 2003 Armani Casa Interior Design Studio poskytuje kompletní služby v oblasti interiérového designu soukromým osobám i developerům. Profesionálové pod uměleckým vedením Giorgia Armaniho vyvíjí nemalé úsilí architektonickému výzkumu a své designy zasazují také do geografického a kulturního kontextu celého projektu.

Značná péče je věnována výběru luxusních materiálů, jedinečných povrchových úprav a zvolení vhodných vzorů a barev, které spolu vytváří dokonalý harmonický celek podtržený luxusem.

Byt na prodej Nové Město 168m
Byt na prodej Nové Město 168m, Praha 1

Významné interiéry po celém světě

Armani Casa Interior Design Studio se zasloužilo o řadu luxusních interiérů v soukromých i veřejných prostorech po celém světě.

Mezi poslední projekty Armani Casa Interior Design Studia patří interiéry například těchto staveb: Maçka Residences v tureckém Istanbulu, The World Towers v indické Bombaji a Century Spire ve filipínské Manile.

Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze
Armani Casa
Via Sant'Andrea 9 20121 MI Milano Italy
+39 02 76260230