Top hledané
Výsledky (0)
Haute Couture bývá často přehlídkou velkých a honosných rób. To ale není případ Armani Privé SS 2018. Kolekce je unikátem, který se vymyká standardu. Výsledek? Okouzlující sbírka, která jde svou vlastní cestou.

Inspirací barevná obloha: Okouzlující Armani Privé Haute Couture SS 2018

Martina Šmalclová
07. února 2018
+ Přidat na Seznam.cz
2 minuty
Speciální rubrika
Armani Privé Haute Couture SS 2018

Armani Privé Haute Couture promítl všechny podoby oblohy

Giorgio Armani představil v pařížském Palais de Chaillot luxusní sbírku Armani Privé Haute Couture SS 2018. Kolekce inspirována barevnou oblohou nabídla okouzlující modely výrazných střihů, vzorů i barev. Tajemná černá, svěží modrá, rudá červená – obloha mívá během dne řadu podob a Giorgio Armani se je všechny pokusil promítnout do své kolekce pomocí široké škály odstínů.

Vyberte si a srovnejte názory proti proudu:
Klikněte zde
Martina Šmalclová
módní redaktorka
Klikněte zde
Ornella Koktová
modelka
Móda proti proudu

Názor PROTI PROUDU: Martina Šmalclová

Ženy volají po změně a Giorgio Armani jim rozumí

V 80. letech proslul Giorgio Armani svými modely s širokými rameny, které měly symbolizovat sílu žen. V dnešní době, kdy ženy stále volají po změně, možná více nežli dříve, se luxusní značka rozhodla vydat jiným směrem. Slavný návrhář se vyjádřil, že podobný styl šití už není nezbytný k tomu, aby žena uplatnila svou autoritu a z toho důvodu se vydal cestou svěžích kousků, svůdných mini, smyslných korzetů a absencí širokých ramen.

Kostým s šortkami? Díky kvalitnímu materiálu se stává i tenhle kousek prudce elegantním

Sbírku SS Haute Couture tvoří převážně svůdné mini a elegantní kousky. Kalhotový kostým z luxusního lesklého saténu přichází se žhavou novinkou – mini šortkami. Ačkoliv inovativní pojetí kostýmu působí hodně netradičně, v kombinaci s kvalitními materiály neztrácí nic ze své elegance.  

Prodej luxusního bytu 5+kk Praha 7 - Bubeneč
Prodej luxusního bytu 5+kk Praha 7 - Bubeneč, Praha 7

Závěrem přehlídky předvedl Armani kousky hodné červeného koberce

Dalšími svěžími kousky luxusní SS 2018 jsou asymetrické tuniky, elegantní úzké kalhoty a saka, svůdné mini šaty, stylové a do detailu propracované blejzry. Závěrem luxusní přehlídky se na mole objevilo také několik maxi šatů, které by se přeci jenom na některém červeném koberci mohly objevit. 

Martina Šmalclová

Názor PROTI PROUDU: Ornella Koktová

Armani Privé je tak trochu zárukou dokonalosti...

Proto mě přehlídka Haute Couture SS 2018 rozhodně nezklamala. Je v tom lesk, třpyt a tak trochu proti proud. A to se mi pochopitelně líbí!

Velmi mě zaujaly mini šaty s korzetovým vrškem a obří mašlí v pase, které jsou poseté jakoby průhlednými šupinkami mořské panny. Jediné mínus takto střižených šatů je to, že díky mašli může kterákoliv žena působit tak trochu těhotně. A tomu se chci já konkrétně třeba vyhnout!

Druhý model, který u mě rozhodně zabodoval, je úžasně střižený kalhotový kostým s lososovým sakem. Krémově-modré boty pánského stylu celkový dojem vážnosti dané dámy jen podtrhují. Zbožňuji styl businessmenek, které působí jako kdyby jim patřil celý svět! Rozhodně perfektní volba na jakékoliv obchodní jednání, kdekoliv na světě! A kam v Praze? Co takhle restaurace Zlatá Praha či kavárna Slávia?

Ornella Koktová
Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze