Top hledané
Výsledky (0)
Od roku 2012 se na trhu objevují velice originální, luxusní a působivé kolekce hodinek firmy ArtyA. Jejich modely jsou tak unikátní, že je velice brzy budete schopni na první pohled rozlišit od jiných značek. Jedinečná kolekce ArtyA Butterfly je toho pravým důkazem.

Hodinky ArtyA Buttefly: motýlí křídla podtržena luxusem

Eva Ledecká
21. prosince 2016
+ Přidat na Seznam.cz
1 minuta
ArtyA butterfly Set Toubillon

Kolekce Butterfly je zařazena do řady Son of Earth, která bere inspiraci pro svou výrobu přímo od matky přírody.

Son of Earth - Precious Butterfly
Son of Earrth - Kaleidoscope Pasionaria
Son of Earth - Butterfly Parade

Originální umění v kolekci Butterfly

Ručně vyrobené pozadí ciferníků představují křídla tropických motýlů, na jejichž výrobu jsou použity přírodní pigmenty, tabákové listy, plátkové zlato, pavouci, rybí šupiny a samozřejmě samotné umělecké zpracování - malování. Tyto luxusní pohádkové modely vyšly z rukou umělce Dominique Arpa Cirpka, který na nich pracoval po celá léta.

Na výrobu luxusní kolekce Butterfly bylo použito více než 17 různých technik, z nichž mnohé nebyly nikdy předtím v hodinářském průmyslu použity. Každý ciferník je tedy zcela jedinečné a originální miniaturní umělecké dílo. Dokonalé syté barvy hodinek této kolekce na každém zápěstí jen září.

Luxusní byt Malá Strana 213m
Luxusní byt Malá Strana 213m, Praha 1

Dokonalý design podtržen luxusem

Ciferník má velikost od 38 do 47 mm. Hodinky ArtyA Butterfly jsou vybaveny tourbillonem, který je v posledních letech součástí téměř všech luxusních hodinek. Toto mechanické zařízení má v kolekci Butterfly svůj specifický létající pohyb, který byl speciálně navržen pro tuto kolekci.

Pouzdro, ve kterém se může zabydlet až 130 diamantů dává hodinkám Butterfly jedinečný luxusní nádech a společně s originálním designem se tak vaše zápěstí může zdobit opravdovým uměleckým dílem.

Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze
ArtyA
Route de Thonon 146 1222 Vésenaz Geneve Switzerland
+41 22 752 49 40