Top hledané
Výsledky (0)
Pro nadšence zimních sportů je návštěva horského resortu nepostradatelností každé zimy. Vydejte se do jednoho z nejluxusnějších hotelů v Aspenu a zažijte nejen dokonalé lyžování, ale i luxusní zážitky mimo svah v jednom z nejdražších lyžařských resortů na světě.

Aspen: místo bohatých a slavných

Ivana Růžičková
17. ledna 2017
+ Přidat na Seznam.cz
1 minuta

Lyže, snowboard a jiná zábava

Lyžování v coloradském Aspenu je na světové úrovni a těžko si můžete vybrat věhlasnější místo. Od listopadu až do dubna jsou zde ideální podmínky pro lyžování. Nachází se zde čtyři hlavní pohoří - Snowmass, Aspen, Aspen Highlands a Buttermilk Mountain. Různorodý sklon svahů tak nabízí terén pro každého - začátečníky, pokročilé i děti. Pokud chcete své děti ve věku od 7 do 17 let naučit lyžovat, můžete je přihlásit do Aspen! Ski & Snowboard school. Děti, kterým ještě nebylo 6 let, se mohou učit lyžovat zdarma nebo si s rodiči užívat ostatní aktivity jako bobování, snowmobile nebo projížďky na koňských kočárech po městečku. 

Hotel St. Regis

Luxusní hotel St. Regis Aspen Resort se nachází pod Aspen Mountain a tím nabízí blízkost nejen ke svahu, ale i do horského městečka. Tradiční horské ubytování s luxusním nádechem zapadá do místního horského prostředí. Na dosah je blízká sjezdovka i obchody, restaurace a zábava v centru. Resort je vzdálený pouhých deset minut od letiště (možnost objednání privátní limuzíny s řidičem), osm minut na golfové hřiště a přibližně 20 minut do ostatních horských resortů, kde naleznete skvostné vyhlídky do dáli. Luxusní spa v hotelu, venkovní vyhřívané vířivky, masáže, sauny nebo večerní lekce jógy na dobrou noc vás připraví na další náročný den na svahu.

Loftové byty Praha
Loftové byty Praha, Praha 5

Aktivity mimo svah

Mimo zimní sportovní aktivity je zde bohatý program hudebních událostí, například jazzové festivaly a vánoční koncerty.  Pro menší hotel St. Regis pořádá dětské aktivity, jako je pečení perníčků nebo výtvarné kurzy. Dospělí mohou vyrazit do nočního ruchu horského města nebo si užít zimní atmosféru u krbu s horkým nápojem. Navštivte zde i luxusní butiky a vybavte se tak na další lyžařskou sezónu.

Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze
The St. Regis Aspen
315 East Dean St. Aspen, Colorado. 81611
(970) 920-3300