Top hledané
Výsledky (0)
Markéta Keclíková majitelka Rosmarina, luxusního květinového ateliéru, nám prozradila, jak si vyzdobit nejen interiér, ale jaká výjimečná dekorace na štědrovečerním stole nemůže chybět!

Okázalé Vánoce s květinami? Ateliér Rosmarino rozdává své tajné tipy

Mgr. Jana Höger
19. prosince 2018
+ Přidat na Seznam.cz
2 minuty
Vánoce s květinami

Zde se přání plní na počkání – Rosmarino květinový ateliér 

Květinový ateliér byl založen paní Martinou Keclíkovou v roce 2005. Nemůžete si ho splést s klasickým květinářství. Je zajímavý tím, že jde v podstatě o zakázkový ateliér. Podařilo se nám ukrojit trochu času z nabitého časového harmonogramu majitelky Rosmarina a popovídat si o luxusním nadcházejícím kouzelném času Vánoc. 

Jak by měl vypadat luxusní štědrovečerní stůl podle Rosmarina?

"Co vždy zapůsobí a vypadá naprosto luxusně a bez čeho si vlastně nedovedu Štědrovečerní stůl představit jsou květiny - v jakémkoliv množství. Květiny mohou korespondovat s barevností zvolenou pro vánoční výzdobu domácnosti či přímo stolu, ale můžou být i v minimalistickém duchu. Drobná květina u každého talíře či jemně ozdobený svícen uprostřed stolu nám vytvoří sváteční atmosféru."

Exkluzivní dekorace, která rozzáří váš interiér. Lze si ji představit jako...?

"Stačí opravdu málo", dodává Marrtina. " Pokud v místnosti umístíte květinovou girlandu z eucalyptu oživenou tóny zlatavé či stříbrné barvy , kterou doplníte vysokými svícny, pak bude vypadat váš interiér opravdu skvostně. Vánoční/zimní aranžmá je na světě!"

Prodej luxusní vily, Praha 6 Hanspaulka – 748
Prodej luxusní vily, Praha 6 Hanspaulka – 748, Praha 6

Z pohledu floristy - příprava na vánoční čas se nesmí podcenit, je to pravda?

"Pro floristu je adventní období tím nejvíc hektickým v roce, takže když už pak přijde opravdu na Vánoce, jsem poměrně unavená. Ale vlastně příjemně, protože práce na vánočních dekoracích je velmi kreativní. Nikdy ale nezapomenu si byť na poslední chvíli nazdobit byt a zahradu - nesmí chybět spoustu světel a samozřejmě květin, klidně hrnkových cibulovin, které vydrží déle než klasické řezané květiny. Preferuji hlavně bílé květiny, případně se zelení."

Máte pro nás tip na extravagantní výzdobu?

"Luxusní aranžmá z exotických květin propojených s pavími péry doplněné skleněnými baňkami. Troufli byste si také?"

Když se řekne symbol Vánoc, vybaví se vám?

"Pro mě je symbolem Vánoc to, být s rodinou. Odhalím vám špetky z našeho soukromí. Vánoční stromeček máme doslova obalený ozdobami nasbíranými z dětství i z cest z celého světa."

Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze
Rosmarino
ROSMARINO Květinový ateliér s.r.o. Drtinova 11 150 00 Praha 5
+ 420 777 010 870