Top hledané
Výsledky (0)
Z vinného sklepu udělala místnost pro boty. Už jste někdy viděli tolik bot na jehlách pohromadě?

Atraktivní plavčice z Pobřežní hlídky Carmen Electra prodává dům v LA

Kristina Vacková
12. května 2021
+ Přidat na Seznam.cz
3 minuty
Carmen Electra, hvězda Pobřežní hlídky

Carmen Electra prodává svůj dům v Hollywood Hills v LA v Kalifornii za 2,95 milionu dolarů (necelých 62 milionů korun). Největší raritou luxusního domu je extra místnost jen pro boty. Zatímco jiní mají v domech vinotéky, sexy blondýnka si na obdobném principu uskladňuje své boty na podpatcích.

Carmen Electra

Carmen koupila svůj dům v sousedství Mount Olympus nad městem andělů teprve před pěti lety. Velkého profitu se prodejem nedočká – za dům tehdy zaplatila 2,1 milionu dolarů.

Otevřít v galerii (10)
Dům Carmen Electry má šedou fasádu s bílými prvky
Dům Carmen Electry má šedou fasádu s bílými prvkyZdroj: Profimedia

Zpěvačka, tanečnice a modelka debutovala v televizi v hudebně-tanečním programu „Soul Train“, a poté počátkem 90. let spolupracovala s Princem. Nejvíce se zapsala do povědomí veřejnosti svými róbami a botami, jichž vlastní tolik, že by oblékla několik žen na několik let. Má za sebou roli spoře oděné záchranářky v seriálu Pobřežní hlídka, bouřlivý sňatek s Dennisem Rodmanem a 2,5leté manželství s Davem Navarrem, vedoucím kytaristou rockové kapely Jane's Addiction.

Prodej rodinného domu, Praha 6 – 296m2
Prodej rodinného domu, Praha 6 – 296m2, Praha 6
Otevřít v galerii (10)
Mladá Carmen Electra u bazénu
Mladá Carmen Electra u bazénu Zdroj: Profimedia

Ve své nikoli příliš hvězdné kariéře se Carmen pokusila vydělat peníze jakkoli – vydala knihu o tom, jak být sexy (How to Be Sexy), vystupovala s Pussycat Dolls, vydala několik neúspěšných singlů, objevila se v pár hororech i seriálech. Žádný výrazný úspěch ale nezaznamenala a Pobřežní hlídka tak stále zůstává jejím vrcholným úspěchem.

Otevřít v galerii (10)
Jedna z pěti ložnic s výhledem
Jedna z pěti ložnic s výhledemZdroj: Profimedia

Elektřin rodinný dům s pěti ložnicemi a pěti koupelnami má rozlohu přes 360 metrů čtverečních.

Dvoupodlažní dům s šedou fasádou byl postaven na konci 80. let a nedá se říci, že by patřil k nějakému konkrétnímu architektonickému stylu. Šedá fasáda je doplněna bílými dekoracemi, několika klenutými a arkýřovými okny a okázalým párem skládaných korintských sloupů, jež zdobí po obou stranách přední verandu.

Otevřít v galerii (10)
Moderní kuchyň v bílé
Moderní kuchyň v bíléZdroj: Profimedia

Srovnáme-li dům dnes s fotografiemi domu před tím, než jej Carmen zakoupila, je patrné, že zde provedla několik podstatných změn.

Zůstaly zde stejné, tmavé, téměř černé podlahy z tvrdého dřeva, stejné minimalistické hladké betonové krby a ve spoře zařízeném obývacím pokoji stejná balijská vyřezávaná dřevěná houpačka visící před gigantickým klenutým oknem naproti vyšívanému rubínově červenému sametu chesterfield.

Otevřít v galerii (10)
Minimalistický styl interiéru
Minimalistický styl interiéruZdroj: Profimedia

Zajímavé je, že místo obvyklého stolu a židlí má Electra v jídelně bubny, lépe řečeno celou bicí sestavu.

Otevřít v galerii (10)
V jídelně má Carmen bicí sestavu
V jídelně má Carmen bicí sestavuZdroj: Profimedia

Prostorný vinný sklípek se skleněnými stěnami v jídelně mezi mramorovou otevřenou kuchyní a rodinným pokojem přeměnila Electra na to, co sama pro Vogue před mnoha lety nazvala až příliš honosně „muzeem obuvi“. Na desítkách regálových držáků na vína zde visí neuvěřitelné množství bot na podpatku. Že by stejně vzácné ročníky jako u sběratelů vín?

Otevřít v galerii (10)
Z vinného sklepa je místnost pro "muzeum bot"
Z vinného sklepa je místnost pro "muzeum bot"Zdroj: Profimedia
Luxusní rodinný dům na prodej, v okolí Prahy
Luxusní rodinný dům na prodej, v okolí Prahy, Okolí Prahy

Pět ložnic a pět koupelen zahrnuje i bývalou místnost „pro služebnictvo“ nebo správce, domácí kancelář v hlavním patře a nadstandardní hlavní ložnici ve druhém patře. V té nechybí ani krb, obří skříně a obrovskou koupelna se speciální kosmetikou a hlubokou vanou. Bílá vana opět stojí volně, v rohu koupelny, jež působí spíše jako další pokoj. Dominantou pokoje je i pravděpodobně křišťálový lustr. 

Otevřít v galerii (10)
Prostorné koupelně dominuje volně stojící vana v rohu
Prostorné koupelně dominuje volně stojící vana v rohuZdroj: Profimedia

Prostorná kuchyně a rodinný pokoj přecházejí volně ven, na dlouhou a spíše užší štíhlou terasu, jež se táhne po celé šířce domu. Je obohacena kamenným vodním prvkem a několika tropickými výsadbami. Naopak stejně rozlehlá horní terasa je téměř holá, a dominuje jí kamenné zábradlí.

Otevřít v galerii (10)
Úzká, ale dlouhá terasa se táhne kolem celého domu
Úzká, ale dlouhá terasa se táhne kolem celého domuZdroj: Profimedia

Daňové záznamy ukazují, že Electra dříve vlastnila jiný dům v Beverly Hills, který koupila v roce 2002 za 1,35 milionu dolarů a se ziskem prodala v roce 2014 za 3,75 milionu dolarů. Poté krátce vlastnila další dům v Hollywood Hills, který si v létě roku 2014 opatřila za 2,685 $ a prodala za pozoruhodnou cenu téměř přesně o rok později se ztrátou, za 2,35 milionu USD.

Otevřít v galerii (10)
Carmen Electra
Carmen ElectraZdroj: Profimedia

Chtěli byste navštívit domov blonďaté plavčice? Nebo, přiznejte se bez červenání, by se vám spíše líbily některé z jejích bot?

Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze