Top hledané
Výsledky (0)
Luxusní kráska Sanlorenzo SX88 v kovové barvě plující po mořích a oceánech světa získala nejprestižnější cenu na světové soutěži World Yacht Trophies 2017. Byla označena za nejvíce avangardní jachtu. Své ocenění získala právem, nemyslíte si?

Dokonalý luxus avantgardní jachty Sanlorenzo SX88

Mgr. Jana Höger
18. října 2017
+ Přidat na Seznam.cz
1 minuta
Yacht salon SX88

Nabitá luxusem, technologickým pokrokem

Tento nový model má za cíl kombinovat nejlepší vlastnosti moderní kompaktní jachty a flybridgeové jachty. Inovativní dlouhá jachta měří 27 metrů, obsahuje mnohá ekologická řešení, vynikající exteriérovou i interiérovou konstrukci a byla navržena a postavena Sanlorenzem, po kterém získala i své jedinečné hrdé jméno. Originální model má GRP trup vyrobený z karbonového vlákna. Co se samotného trupu týče, byl testován v nádrži Wageningen (Holandsko) pro optimalizaci výkonů v různých rychlostech. Motorová jednotka pochází z pohonu Volvo Penta D13-IPS1050, který umožňuje maximální rychlost 23 uzlů.

Otevřená záď splňuje vaše rozmanité požadavky, je spojená s funkcí garáže, plážového klubu a nejrůznějších sportovních aktivit. Můžete využít dvě plochy jachty: buď otevřený prostor nebo vlastní kajutu. Jachta má nejvyšší environmentální udržitelnost díky použití materiálů a procesů s minimálním dopadem na životní prostředí. 

Luxusní provedení i podle vašich představ

Exteriérový styl je proveden společností Officina Italia Design zahrnující několik nových prvků, jako je otevřený oblouk umožňující nástavbu 4,57 m, která částečně zastřešuje s plošinu o velikosti 30 m2 umožňující koupání. Prostřednictvím integrovaného jeřábu může být na vodu spuštěn vodní skútr Jet Ski. „Skylounge“ je dalším luxusním hvězdným prvkem s pevným čelním sklem a čtyřmi dlouhými bočními okny, které mohou být úplně spuštěny.

Minimalismus

Paleta barev a materiály jsou plně přizpůsobitelné tak, aby vyhovovaly chuti majitele. Nábytek byl udržován ve stylu minimalismu s vybranými předměty asijského a „home“ stylu. Většina doplňků je volně stojících.

Pronájem luxusního bytu 3+kk Pařížská, Praha
Pronájem luxusního bytu 3+kk Pařížská, Praha, Praha 1

"Loděnice musí mít odvahu vyrábět takový výrobek. Chtěli jsme vymyslet produkt pro lidi, kteří milují plavbu na lodích, kteří mají moře rádi - je to malá revoluce." uvedl Massimo Perotti, generální ředitel společnosti Sanlorenzo.

Už se vidíte, jak touto přepychovoiu jachtou brázdíte moře vy?

Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze
Sanlorenzo
Cantieri Navali di Ameglia Via Armezzone, 3 19031 AMEGLIA (SP) ITALIA
+39 0187 6181