Top hledané
Výsledky (0)
Mezi celebritami se strhl hotový baby boom.

Baby boom celebrit: Justin Bieber nebo Vanessa Hudgens. Kdo další se brzy dočká hvězdného přírůstku

Tereza Brožová
17. května 2024
+ Přidat na Seznam.cz
3 minuty
Herečka Vanessa Hudgens

Mezi celebritami se strhl hotový baby boom. Stejně jako loni svůj příchod na svět hlásí řada hvězdných miminek. Kdo všechno z hollywoodských idolů je v očekávání nebo se stal novopečeným rodičem. 

Justin Bieber

Nejnovější zpráva obletěla svět minulý týden. Zpěvák Justin Bieber 9. května 2024 nadšeným fanouškům oznámil, že se svou manželkou Hailey Bieber čekají prvního potomka. Třicetiletý zpěvák a jeho o tři roky mladší partnerka si pro radostné oznámení vybrali sociální síť Instagram, kde originálním způsobem oznámili rozšíření rodiny o první přírůstek. Hailey totiž zveřejnila několik videí a fotek, kde odhalila své těhotenské břicho. Krajkové bílé šaty obtahovaly její postavu s viditelným rýsujícím se hrbolkem. Justin Bieber zase vsadil na klasiku a na těhotenské focení a natáčení si oblékl stylové sako a kšiltovku.

Vanessa Hudgens

Své těhotenství už nějakou dobu netají ani hvězda Muzikálu ze střední Vanessa Hudgens. Pro pětatřicetiletou hvězdu a jejího manžela sedmadvacetiletého profesionálního baseballistu Colea Tuckera jde o první dítě. Než ale herečka přišla s přiznáním těhotenského bříška na předávání prestižních filmových cen Oscar, dlouhou dobu před veřejností a fanoušky své těhotenství vehementně popírala. Dokonce si brala některé ze spekulací a narážek na svou postavu dost osobně a vyvracela je s tím, že je pouze ženou plných tvarů. Nyní je ale vše jinak a Vanessa těhotenské bříško už neschovává, ani by to moc dobře nešlo. Je tedy už jasné, že v dohledné době na svět přijde nejspíš další nadějná muzikálová a filmová hvězda.

Byt na prodej na Praze 2 - 29 m²
Byt na prodej na Praze 2 - 29 m², Praha 2

Ashley Tisdale

A s opravdovým překvapením pro fanoušky vyrukovala i blízká kamarádka Vanessy Hudgens a zároveň další ikona Muzikálu ze střední. Pro osmatřicetiletou představitelku filmové Sharpey jde už o druhé dítko. S manželem Christopherem Frenchem v roce 2021 přivedli na svět dcerku jménem Jupiter. Sama herečka v rozhovorech přiznala, že je jí postava samolibé Sharpey už na míle vzdálená a nejraději se věnuje své rodině a dětem. Fanoušci na sociálních sítích nepřestávali skrývat nadšení z toho, že jsou obě jejich oblíbené Disneyho hrdinky těhotné naráz. Nezbývá než jim popřát hodně zdraví a radosti z jejich malých hvězdných uzlíčků štěstí.

Hilary Duff

S radostnou zprávou přišla 7. května i oblíbená hvězda romantických komedií šestatřicetiletá Hilary Duff. Narodilo se jí totiž už čtvrté dítě. 3. května porodila holčičku Townes Meadow Bair. Herečka má z předchozího vztahu syna Lucu. Se současným manželem producentem a umělcem Matthewem Komou má již dvě dcery dvouletou Mae James Bair a pětiletou Banks Violet Bair, přivítali tak do rodiny již třetí dceru.

Teď už víme, proč nás nechala čekat tak dlouho... Zdokonalovala ty tváře!“ napsala sympatická blondýna Hilary k příspěvku na sociální síti. Zároveň zveřejnila také sérii intimních fotografií z průběhu porodu, ze kterých vyplývá, že herečka nejspíš doma rodila do vody. Znovu se tedy rozhodla pro domácí porod.

Miranda Kerr

Australská topmodelka, které je v současnosti 41 let, očekává svého čtvrtého potomka. A jak zakladatelka kosmetické značky KORA Organics prozradila na na Snapchatu, jde počtvrté o chlapečka! K radostnému oznámení připojila fotografie ze zahrady, kde své těhotenské břicho vystavuje světu. Připojila i dojemný vzkaz: „Jsem tak nadšená, že můžu oznámit dítě číslo 4,“ oznámila topmodelka a poté dodala „A je to kluk.“ K příspěvku nezapomněla připojit emotikony modrých srdíček.

Lea Michele

Hvězda muzikálu Glee Lea Michele bude mít další dítě. Zpěvačky synovi, který se narodil v roce 2020, tak přibude sourozenec. Své druhé dítě očekává 37letá umělkyně s manželem Zandym Reichem. Šťastná muzikálová herečka se pochlubila těhotenským snímkem, na kterém je oblečená do bílého spodního prádla a přes sebe má světlý přehoz. „Máma, táta a Ever jsou šťastní,“ připojila umělkyně k příspěvku spokojený komentář. Fanoušci v komentářích okamžitě začali psát četné gratulace a radovat se z toho, že jsou jejich tři oblíbené hudební ikony, které jsou navíc kamarádkami – tedy Lea, Vanessa a Ashley, těhotné najednou.

Zdroje: autorský text, womenshealthmag.com, sheknows.com, usmagazine.com, latimes.com

Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze