Top hledané
Výsledky (0)
Luxusními dárky sdělujeme obdarovanému, jak moc si ho vážíme a co pro nás znamená. Darujte svým nejdražším a lidem blízkým vašemu srdci předměty krásné a užitečné. Například ty od světově uznávané firmy Baccarat.

Baccarat: Vánoce v lesku čirého křišťálu

Eva Ledecká
04. prosince 2016
+ Přidat na Seznam.cz
2 minuty
Mille Nuits Flutissimo

Přinášíme vám několik tipů na vánoční dárky a dekorace, které ohromují svým leskem, designem i kvalitou zpracování. Ve společnosti Baccarat se nesou na modré vlně.

Sklenice na šampaňské Mille Nuits Flutissimo

Elegantní sklenice křišťálové kolekce Mille Nuits na šampaňské se zrodily z návrhu designérského velikána Mathiase. Vybírat můžete z několika barevných provedení po jednom kusu nebo si pořídit rovnou set 2 či 4 sklenic v nádherném balení. Baccarat také umožňuje výběr vlastní kombinace a to rovnou z několika kolekcí. Pozvedněte pití luxusního šampaňského na ještě vyšší úroveň.

Stojan na drobné cukroví Mille Nuits Pastry

Servírovat cukroví nebo jiné delikatesy na luxusním stojanu Mille Nuits představuje vrchol elegantního stolování. Designér Mathias opět předvedl své bravurní umění, díky kterému se každý slavnostní čas stává nezapomenutelnou událostí. Vyberte si 2 nebo 3 patrový stojan a jiné podobné doplňky v pražském showroomu Baccarat.

Křišťálový svícen Harcourt Our Fire Candlestick

Pod rukama vysoce uznávaného designéra Philippa Starcka byl stvořen úžasný svícen Our Fire. Nvrhář se nechal inspirovat podobou sklenic Harcourt, jejichž design je více než 175 let stejný, a v současné době je již ikonickým produktem společnosti Baccarat. Zvolte si nejlepší barvu dle svého cítění a nechte své oko spočinout také na okouzlující verzi Double.

Luxusní byt s výhledem 177m
Luxusní byt s výhledem 177m, Praha 2

Křišťálová váza Harcourt Balustre Vase

Ať už jako dárek nebo jako luxusní dekorace na vánoční stůl, váza Balustre v sobě odráží dokonalost a eleganci hodnou všech svátečních událostí. Představuje jednu z nejikoničtějších váz z kolekce Harcourt z čirého křišťálu s červeným detailem u hrdla. Vybírat můžete z několika variant, které vám Baccarat nabízí.

Darujte šperky Baccarat nebo křišťálovou sošku pantera

Baccarat se zabývá také výrobou luxusních šperků a nabízí jak dámské šperky, tak pánské modely v podobě manžetových knoflíčků.

Jungle Panther The Leap – soška dokonalého zvířete, pantera, v čistém křišťálu. Je rychlý a elegantní, vyvolává respekt a uchvacuje svou krásou. Soška je dílem slavné americké umělkyně Rosetty, pro kterou je svět zvířat doslova vášní. Prohlédněte si jej v pražském showroomu Baccarat.

Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze