Top hledané
Výsledky (0)
Také nemůžete odolat luxusním sladkostem v podobě lahodných muffinů, lineckého pečiva s ovocnou marmeládou a úchvatným dortům? Máme pro vás speciální pozvánku na delikátní sladké dýně a strašidla!

Pozvánka do pražského Bakeshopu na strašidelné dorty!

Eva Ledecká
27. října 2017
+ Přidat na Seznam.cz
1 minuta
Luxusní dort v podobě dýně

Kavárna a bistro Bakeshop v Kozí ulici na Starém městě v Praze si pro své návštěvníky připravila speciální halloweenské dorty, dortíky a zákusky, které budou zbožňovat především malí gurmáni! Zároveň se mohou stát stylovou ozdobou vašeho hororového a podzimního luxusního jídelního stolu.  

Luxusní halloweenská nabídka Bakeshopu
Halloweenské linecké pečivo
Muffiny jako dýně

Dýně k nakousnutí!

Naprosto luxusně překvapíte svou rodinu vynikajícím princess dortem v podobě dýně, která je upečena z jedinečného vanilkového těsta, plněná máslovým vanilkovým krémem a neodolatelnou malinovou marmeládou! Už se vám sbíhají sliny? Tak ještě počkejte, to zdaleka není všechno!

Duchové ukrytí v halloweenských muffinech

Máte rádi luxusní nadýchané muffiny? V Bakeshopu je pro vás upekli ve speciální halloweenské edici – v podobě dýní a duchů. Jediný způsob, jak se jim ubránit, je sníst je! Že to jistě pro nikoho nebude zas tak velká překážka, je nám naprosto jasné.

Luxusní byt 3+kk na pronájem 143m2-Praha 5
Luxusní byt 3+kk na pronájem 143m2-Praha 5, Praha 5

Na lineckém pečivu jsme si všichni vždycky rádi smlsli, a to hlavně o Vánocích. Ale pozor, v Bakeshopu ho můžete ochutnat už nyní v netradiční halloweenské podobě dýní, černých koček nebo luxusních netopýrů! Zábavné snídaně i svačinky ve speciální „halloweenské edici“ budou k dostání až do konce října. Takovou nabídku byste neměli prospásnout!

Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze
Bakeshop
Kozí 918/1 110 00 Praha 1-Staré Město
222 316 823