Top hledané
Výsledky (0)
Gruzínský módní návrhář Demna Gvasalia, který působí na pozici kreativního ředitele Balenciaga teprve druhým rokem, představil během pařížského týdne módy velmi odvážný počin.

Revoluční Balenciaga FW 18/19: Muže obléká do sametu a neonových barev

Martina Šmalclová
16. března 2018
+ Přidat na Seznam.cz
2 minuty
Speciální rubrika
Balenciaga znovu šokuje!

Balenciaga šokuje a bourá hranice módního průmyslu

Nabízí snad luxusní Balenciaga pohled na pánskou módu budoucnosti? Doufejme, že nikoliv. Demna Gvasalia při tvorbě podzimní kolekce popustil uzdu fantazii a stvořil šokující kolekci FW 18/19, která bourá hranice módního průmyslu.

Vyberte si a srovnejte názory proti proudu:
Klikněte zde
Martina Šmalclová
módní redaktorka
Klikněte zde
Ornella Koktová
modelka
Móda proti proudu

Názor PROTI PROUDU: Martina Šmalclová

Elegantní kousky sice nejsou žádnou velkou inovací, svoji funkci ale plní dokonale!

Luxusní částí podzimní kolekce jsou jednoduché a elegantní modely, které sice nejsou žádnou velkou inovací, ale to je u kousků určených k praktickému využití spíše výhodou. Svoji funkci plní dokonale a na modely svěžích barev a dokonalých střihů je luxusní podívaná. Od elegantních kabátů, obleků, sak a kalhot přesunul Demna Gvasalia svou pozornost ke sportovnímu a uvolněnému stylu.

Luxusní bundy na hory? Ty pořídíte v kolekci Balenciaga FW 18/19!

Revoluční kolekce má skutečně široký záběr a kromě elegance můžete vybírat také z pohodlných kousků pro volný čas. Kolekci FW 18/19 tvoří snowboardové, kožené a denimové bundy a kabáty, mikiny, tepláky, košile a stylové doplňky - na podzim sáhněte po ledvince, teniskách nebo kšiltovce.

Luxusní byt na prodej, Praha 7- Bubeneč - 150m
Luxusní byt na prodej, Praha 7- Bubeneč - 150m, Praha 7

Od sportovních bund k zářivým rolákům ze sametu

Při pohledu na sametové roláky v neonových barvách je zřejmé, že Demna Gvasalia naplno popustil uzdu své fantazii. Jen těžko byste v takovém modelu potkali nějakého muže jinde než na přehlídkovém mole. K podobně excentrickým kouskům patří neonově růžový kabát, který je sice zajímavým zpestřením přehlídky, ale v běžném životě má od nás rovněž stopku.

Závěrem lze říci jediné, nabízí-li Balenciaga skutečně pohled na pánskou módu budoucnosti, ať je tím pohledem pouze její luxusní elegantní část, ta se povedla na jedničku!

Martina Šmalclová

Názor PROTI PROUDU: Ornella Koktová

V tomhle svého milence vidět nechcete!

Nevím sice co dneska v Gruzii letí, ale pokud jsou to podobné věci, které navrhl Demna Gvasalia pro Balenciaga, tak to je teda gól! Promiňte, ale tohle kdyby mi někdo podsunul coby ještě načrtnutý návrh budoucí kolekce, tak letí z okna!

Něco mi v duchu říká, že je ta kolekce buďto vytvořena pro Kanye Westa, a nebo Freda Flinstona. Jak jinak si také vysvětlit to šílené vrstvení kabátů a bund (tyhle bundy miluje právě již zmíněný Kanye)? A Fred, ten by v takových kabátech vypadal jako homelesák, který si půjčil kus hadru od Bena Grimma (toho kamenného obra) z Fantastické čtyřky - hodně přes plus size. Tak jako tak svého milence v takových hadrech vidět nechcete!!!

Kdybych ale byla v situaci, která by mě nutila si z toho něco vybrat, byl by to ten model pobledlého japonce. Žluté tenisky, dlouhý modrý kabát, mikina s potiskem a podivná igelitka v ruce. OK, na rychlý nákup do Lidlu někde na periferii města asi v pohodě...

Ornella Koktová
Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze