Top hledané
Výsledky (0)
Že během jara a léta často sprchne, všichni víme. Luxusní značka Balenciaga se na to stihla vyzbrojit a navrhla šokující pánskou módu do deště!

Balenciaga SS 2018 šokuje pánskou módou do deště a ratolestmi

Martina Šmalclová
12. ledna 2018
+ Přidat na Seznam.cz
2 minuty čtení
Speciální rubrika
Balenciaga Man SS 2018

Balenciaga přichází s vlnou extravagantních nápadů – módou do deště i triple kalhotami

Představení luxusní kolekce SS 2018 proběhlo v příjemném a přírodním prostředí Boulogneského lesíku na západním okraji Paříže. Gruzínský módní návrhář, kreativní ředitel Balenciaga a zakladatel luxusní francouzské značky Vetements, Demna Gvasalia, představil elegantní klasiku, ale také šokující módu do deště a extravagantní triple kalhoty z denimu, manšestru a kůže!

Vyberte si a srovnejte názory proti proudu:
Klikněte zde
Martina Šmalclová
módní redaktorka
Klikněte zde
Ornella Koktová
modelka
Móda proti proudu

Názor PROTI PROUDU: Martina Šmalclová

Mladí tátové s dětmi? Božská kombinace, která sklidila úspěch

Součástí luxusní přehlídky se stali nejen modelové, ale také jejich ratolesti. A jak to tak vypadá, tenhle nápad kreativního ředitele sklidil velký úspěch. On sám prohlásil: "Není nic krásnějšího, než vidět mladé táty s dětmi." A my souhlasíme. Tahle kombinace je totiž božská!  

Utečte z rušného moderního města do přírody

Kolekce je únikem do přírody z rušného prostředí moderního města a klíčovým prvkem se stává komfort. Součástí luxusní kolekce jsou uvolněné košile s havajským potiskem, oversize bundy evokující návrat do konce 80. let a počátku 90. let, košile s dlouhým rukávem v Rugby stylu, seprané džíny nebo pohodlné svrchní kousky z bavlny.

Luxusní byt na prodej, Praha 7- Bubeneč - 150m
Luxusní byt na prodej, Praha 7- Bubeneč - 150m, Praha 7

Zůstaňte v suchu v košilích pokrytých plastem

Jedním z nejvýraznějších kousků se rozhodně staly elegantní košile pokryté plastem. Jak to tak vypadá, po tomto neobvyklém materiálu sahá čím dál více světově uznávaných návrhářů. Jedno je ale jisté, pokud zaprší, budete v suchu!

A kde vznikl nápad na aktuální kolekci?

"Trávím více času v přírodě. Medituji a dělám jógu a myslím, že duchovní prvek je v této sbírce jasný.“ Demna Gvasalia

Martina Šmalclová

Názor PROTI PROUDU: Ornella Koktová

Vhodné na hlavák v půl čtvrté ráno!

Balenciaga a jeho módní počin na mě působí jako hororová verze Matrixu v páté dimenzi. A kde se proboha vzali ty "modelové" vypadající jako anorektici závislí na kreku, kteří jsou na útěku z léčebny?! Až se mi nechce věřit, že ty roztomilé děti jsou opravdu jejich!

Abych nezapomněla, docela mě už rozčiluje ten vyprchalý nápad vracet se s módou zpět do 90. let. Ruku na srdce, komu tady například chyběly ty lacině vyhlížející košile s motivem “romantický západ slunce na Hawaii" nebo pánské obří baloňáky, do kterých by se vešly dva sumo zápasníci najednou?? Mě tedy opravdu ne!

Kam v takových modelech v Praze zajít? Leda tak na na Hlavák o půl čtvrté ráno s vypitým krabičákem v ruce. Jiné využití těchto hadrů nenalézám...

Ornella Koktová
Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze