Sako s denimem? Podle Balmain jde o žhavý trend letošního podzimu!

Balmain převedl v Paříži dokonalou a zábavnou jízdu. Pohodlně se usaďte, náš magazín Luxury Prague Life vás právě vezme na projížďku!
22. ledna 2019
 
Hlavní stránka Nové články

Klíč k úspěchu? Perfektní hudba.

Bezmála 20 minut luxusní zábavy nabídla značka Balmain svým hostům během Paris Fashion Week. Módní přehlídku doprovázel od samého počátku neskutečný příval energie. Show otevřel song Every You Every Me od britské skupiny Placebo a linie černo bílých outfitů. Koukat bylo rozhodně na co!

Video

Vyberte si a srovnejte názory proti proudu:
vybrat
Martina Šmalclová
módní redaktorka
vybrat
Ornella Koktová
modelka

Martina Šmalclová

Muž na správném místě

Pokud se někdy Olivier Rousteing rozhodne z pozice kreativního ředitele Balmain odejít, bude pro francouzskou značku zatraceně těžké najít vhodného nástupce. Tenhle mladý talent vytváří kousky originální, stylové, lehce extravagantní a přesto ve většině případu nositelné. Každý model značky obsahuje určitý podpisový vzor a tak platí, že pokud něco od Balmain obléknete, pravděpodobně si toho každý znalec luxusní módy všimne už na první pohled.

Luxusní kolekce neutrálních tónů

Nejnovější kolekce FW 2019/2020 se nese v duchu neutrálních tónů, kterým vévodí černá s bílou za doprovodu šedé a nesmrtelného denimu. Kromě uvolněných topů, společenských vest a dokonale střižených sak v kolekci nechybí ani stylové doplňky. Během příští sezóny bude platit, že nejvíce ohromíte ve stylových slunečních brýlích, skvěle padnoucí pokrývce hlavy a drobných praktických taškách přes rameno.

Byt k prodeji - Praha 1 - Malá Strana - 117m
Byt k prodeji - Praha 1 - Malá Strana - 117m, Praha 1

Napůl denim, napůl kůže

Vedle nešlápnete ani tehdy, hodíte-li na sebe bundy a saka, které jsou z jedné poloviny z denimu a z druhé z luxusní kůže. Pokud v sobě chcete probudit rebela, vhodnější kousek v kolekci FW 2019/2020 nenajdete. Trendy budou také výrazné vzory, kostka, proužky nebo vysoce lesknoucí materiály.

Prohlédněte si naší fotogalerii a načerpejte francouzskou inspiraci plnou luxusních žhavých trendů!

 

Martina Šmalclová

Ornella Koktová

Balmain mě tentokrát zklamal 

Pařížský fashion week opět nabízí jen to nejlepší. Tentokrát si posvítíme na pánskou kolekci FW 2019/2010 mé oblíbené značky Balmain. Pro všechny, kteří stále váhají při výslovnosti tohoto slova: není to “balmejn” ale “balman”. Ale to jen pro pořádek, teď se totiž mrkneme na to, co tato kolekce skutečně přinesla.

Olivier Rousteing se podle mě vždy řadil mezi novátorské průkopníky se smyslem pro detail. Nicméně tato kolekce na mě působí jako přešlap. Ve chvíli, kdy od Oliviera čekáte jako vždy “velký boom”, něco míň vás prostě zklame. A to se stalo přesně mě!

Za prvé: proč jen ty modely působí tak zženštile? Kombinace svetříků a košil je dost rozpačitá. Potom kombinace kůže a džínoviny: kdo by asi tak chtěl nosit napůl džísku a napůl koženou bundu? Děs! A nakonec ta námořnická čepice s kšiltem a řetízkem. Jasně, určitě chcete vidět na ulicích muže, co nosí stejnou čapku jako Simona Krainová a dalších milion jiných po republice. Tento trend je podle mě už po těch posledních třech letech prostě OMŠELÝ.

Ornella Koktová
Luxury Prague Life

Sdílet / stát se fanouškem

Galerie (33)

View photo gallery