Top hledané
Výsledky (0)
Francouzská módní značka Balmain svou novou kolekcí opět potvrzuje, že patří na vrchol současného módního světa. To, co bylo v Paříži na módním mole k vidění, ohromilo mnoho návštěvníků.

Balmain Jaro/Léto 2018: Kolekce, která ohromila Paříž!

Eva Ledecká
06. října 2017
+ Přidat na Seznam.cz
2 minuty
Speciální rubrika
Alessandra Ambrosio, Balmain Jaro/Léto 2018

Když na módní molo nastoupily krásné modelky v nové luxusní kolekci Balmain Jaro/Léto 2018, návštěvníkům pařížského Fashion Weeku se podlomila kolena. Precizní tvorba, unikátní kombinace materiálů a modely maximálně podtrhující ženskost nemohli nechat nikoho chladným. Navíc, když modely předváděly takové krásky jako Alessandra Ambrosio nebo Natalja Vodjanova.

Vyberte si a srovnejte názory proti proudu:
Klikněte zde
Eva Ledecká
módní redaktorka
Klikněte zde
Ornella Koktová
modelka
Móda proti proudu

Názor PROTI PROUDU: Eva Ledecká

V roce 2011 se stal kreativním ředitelem luxusní značky Balmain sympatický 24letý Olivier Rousteing. Pro značku to byl velmi dobrý tah, neboť od té doby se její název skloňuje napříč všemi kontinenty.

Charismatický návrhář oslavuje odlišnost

Olivier Rousteing přináší odlišnost do luxusního světa. Obrací se na mladou generaci, která cítí potřebu odlišnosti, originality a změny mnohem silněji, než kdokoliv jiný. O to víc to cítí sám Rousteing, který je příslušníkem černé pleti, což není v módním průmyslu běžná věc, a navíc vyrůstal v rodině, která ho adoptovala. Jeho talent, styl, cit pro detail a odlišnost jsou viditené v každém jeho navrženém modelu.

Byt s výhledem na Prahu - Karlín - 308m
Byt s výhledem na Prahu - Karlín - 308m, Praha 8

Za šaty plné kamínků, korálků a řetízků stojí spousta hodin precizní práce, což je patrné i na mnohých modelech luxusní nové kolekce.

Balmain Jaro/Léto 2018

Jaro/Léto 2018 se očima Oliviera Rousteinga nese na vlně černé, stříbrné, zlaté, šedé a bílé. Nechybí třásně ani příliš dlouhé či sexy krátké šaty a sukně, které jsou zakončené volány (tzv. peplum) vyvolávající dojem, že se díváte na luxusní mořské panny. Průsvitné šaty spletené z řetízků a použité síťoviny jsou nadmíru přitažlivé, zajímavé střihy vás nutí nespustit z nich oči. Z motivů v kolekci najdete proužky, čtverce, kolečka i puntíky, vše je však ideálně sladěno do luxusní podoby.

Francouzský módní dům Balmain existuje na světě od roku 1946. Za druhé světové války byl zakladatel Pierre Balmain nazýván „králem francouzské módy“. Tímto titulem by se však podle nás mohl směle honosit i nesmírně nadaný Olivier Rousteing.

Eva Ledecká

Názor PROTI PROUDU: Ornella Koktová

Kolekce bez jediného kazu!

Po shlédnutí přehlídky Balmain už chápu, proč kdysi Kanye West vyházel své ženě Kim Kardashian šatník a naplnil ho z většiny právě kousky značky Balmain. Tohle je totiž přehlídka bez jediného kazu!

Provokace, sexapeal, šmrnc a elegance v jednom! Červené šaty s nejrůznějšími aplikacemi, které například vynesla topmodelka Natalja Vodjanová by se daly klidně vynést na večeři v centru Prahy či třeba na nějakou charitativní akci, a to kdekoliv. I přes to, že zde nefiguruje žádný výstřih, jsou šik a velmi sexy.

Dále se mi moc líbí bílé kalhoty s jemným vzorem modré kostky v kombinaci s kratším topem. Takové kalhoty i té nejmenší dámě musí prodloužit nohy až do nebes. A víte co mi to připomíná? Starou dobu golfových turnajů, no co v tomhle by byl člověk nejvíc sexy caddie pod sluncem!

Ornella Koktová
Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze