Top hledané
Výsledky (0)
Luxusní značka Balmain svou pánskou kolekcí Resort 2019 překvapila. Jindy drsný look zaměnila za mladistvou pohodu a barvy.

Drsný rockerský look je ta tam. Balmain Resort 2019 dělá z mužů teenagery!

Martina Šmalclová
13. června 2018
+ Přidat na Seznam.cz
2 minuty
Speciální rubrika

Obrat o 180 stupňů: Rebelsky a mladistvě!

Kolekce Resort 2019 představuje v tvorbě Balmain obrat o 180 stupňů. Skutečně jsme si museli několikrát ověřit, že ta rozpustilá, barevná, pohodlná a teenegerovská móda pochází z dílny kreativního ředitele Oliviera Rousteinga. A ona pochází!  

Vyberte si a srovnejte názory proti proudu:
Klikněte zde
Martina Šmalclová
módní redaktorka
Klikněte zde
Ornella Koktová
modelka
Móda proti proudu

Názor PROTI PROUDU: Martina Šmalclová

Paříž: Město kontrastu, které patří do vašeho šatníku

Paříž je městem překvapivých kontrastů a bohatství a přesně v tomto duchu vznikla nová luxusní kolekce Balmain, jež odráží rozmanité zájmy a nálady pánské části populace. Ta představuje bohémský postoj v kombinaci s moderní a odvážnou sofistikovaností a přináší něco dosud nepoznaného.

Tomu se říká odvaha! Balmain vytvořil harémové kalhoty a kousky s flitry

Některé z luxusních kousků budou vyžadovat od svých nositelů trochu více, než jen trochu odvahy. Takové harémové kalhoty nepatří zrovna k populárním kouskům pánského šatníku. A co teprve neonové džínové bundy, mikiny s flitry nebo košile s hlubokým výstřihem do V havajského provedení? Pánové, odvahu seberte 3,2,1. TEĎ!

Pronájem luxusního bytu 3+kk, Praha 1, Josefov
Pronájem luxusního bytu 3+kk, Praha 1, Josefov, Praha 1

Nesmrtelné křiváky tu najdete taky, musíte ale dobře hledat

Kdyby se vám po rockerské módě přeci jenom zastesklo, nemusíte zoufat. Olivier Rousteing připravil kromě kousků á la pohodář a bezstarostný mladistvý také několik modelů, které dělají značku Balmain tím, čím je. Luxusní kožené bundy a křiváky nebo třpytivé topy plné zlatých a stříbrných aplikací - ty jsou totiž nesmrtelné!

Pro univerzalitu Resort 2019 nepochybujeme, že vybrat si tady musí skutečně každý. V kolekci kterého jiného luxusního návrháře najdete módu pro rozpustilého teenagera i tvrdého rockera?!

Martina Šmalclová

Názor PROTI PROUDU: Ornella Koktová

Palmy nebrat, potrhané tepláky ANO!

Už nějaký ten pátek nejsem teenager, a jak jsem tak při prohlédnutí kolekce Balmain Resort 2019 zjistila, stááárnu. Skoro už nejsem schopna být na tomto poli tak objektivní, abych s největší jistotou tvrdila, že to či ono skutečně frčí. Bože můj!!! Kam ten svět spěje??

Co bych rozhodně vyřadila, jsou ty kousky s laciným motivem palmy á la Miami 90. let. Nemám to prostě už od mala ráda, vypadá to jak z nějaké levné tržnice. Potom bych taky vyhodila několik těch svetrů s flitry. Vidět to na nějakých klucích, budu se asi smát, že jdou na casting filmu Discopříběh 3000. :-)

Ale pak jsem uviděla ty krémové kousky, potrhané tepláky, kožené bundy se zlatými cvočky. Tomu říkám typický styl Balmain...achhh! Ta krémová v kombinaci s bílou a džínovou je podle mě absolutně TOP! Ať už do školy a nebo na rande s nějakou sexy holkou ze školy...jak z kultovního filmu “Mean Girls”. A kdo by nechtěl mít ze svého syna největšího bouráka v okolí, že jo!

Ornella Koktová
Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze