Top hledané
Výsledky (0)
Olivier Rousteing vrátil luxusní tvorbu Haute Couture po dlouhých 16 letech na prkna pařížského týdne módy!

Balmain po 16 letech oživil Couture! Paříž ovládly modelky z jiné galaxie

Martina Šmalclová
26. ledna 2019
+ Přidat na Seznam.cz
2 minuty

Ledové královny z kosmu

Bílý make-up, ledově chladné výrazy, výstřední brýle a excentrické outfity jako z jiné galaxie. Takový pohled se naskytl divákům během luxusní módní show Balmain Haute Couture Spring 2019. Mladý designér dokázal značce vdechnout zcela novou podobu a propojit historii módního domu se současností. 

"Dům je známý tím, že je sexy, okouzlující. V kolekci je vše, co navrací Balmaina zpět do elegantní Francie." Olivier Rousteing

Vyberte si a srovnejte názory proti proudu:
Klikněte zde
Martina Šmalclová
módní redaktorka
Klikněte zde
Ornella Koktová
modelka
Móda proti proudu

Názor PROTI PROUDU: Martina Šmalclová

Návrat k Haute Couture musí být perlou! 

Znovuzrození, obroda – tato slova se ukrývají za kolekcí Haute Couture. Olivier Rousteing svými modely připomíná, že návrat k vysokému krejčovství musí být perlou, a proto se tento prvek čistoty a elegance rozhodl promítnout takřka do celé kolekce Spring 2019. Co na tom, že jeho Haute Couture modely často překračují hranice nositelnosti? Jejich poselství je silnější!

Čas na bowling?

Tvar perly získaly Balmainovo šaty, sukně, pokrývky hlavy nebo náramky. Modelky, které neměly tu čest obléct některý z těchto kousků, nesly perlu jako luxusní bowlingovou kouli. Našla snad značka Balmain během Paris Fashion Week její nové využití?

Pronájem Luxusního mezonetu, 2+kk, Praha
Pronájem Luxusního mezonetu, 2+kk, Praha, Praha 1

Podmořský svět podle Balmain

Vedle perly zapojila luxusní francouzská značka do couture kolekce vzor mušle. Jak tedy vypadá podmořský svět v podání Balmain? Je plný výstředních topů, kalhot a nadýchaných luxusních rób atypických tvarů!

Nekontrolovatelný objem

Prvky podmořského světa doplňují v kolekci Haute Couture trendy metalické barvy, velký objem a holografické oufity –  prvky, na které jsme u Balmain už zvyklí. Haute Couture Spring 2019 vzbudí jistě mnoho otazníků, jedno je ale jisté, Olivier Rousteing předvedl kolekci, na kterou svět bude ještě dlouho vzpomínat!

Martina Šmalclová

Názor PROTI PROUDU: Ornella Koktová

Olivier Rousteing je skutečně muž na správném místě. Jeho kolekce Haute Couture Spring 2019 se totiž pohybuje v absolutně jiné dimenzi. Je to jako dívat se na sen, který nelze předem předvídat. Dechberoucí podívaná…

Ačkoliv Haute Couture většinou nabízí nenositelnost, Balmain do své kolekce zařadil hned několik skvostů zcela nositelných. Mezi tyto “dary” rozhodně patří pudrově růžový overal s plédem a perleťovým páskem nebo bílé minišaty spojené s dlouhým asymetrickým sakem a futuristickým kloboukem. Do naší metropole je to přece jenom trochu moc, ale na pát her v casinu Monte Carlo ideální volba! Jachtařský klub nevyjímaje.

Co mě naopak moc nenadchlo, jsou volánkové róby odhalující jedno z ňader. Sice “skandální”, ale jinak absolutně o ničem. Nicméně dojem z celé kolekce mám neskutečně pozitivní!!! Bravo!

Ornella Koktová
Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze