Top hledané
Výsledky (0)
Kreativní ředitel luxusní značky Balmain, Olivier Rousteing, se postaral na Pařížském Fashion Weeku o pořádný rockový koncert!

Luxusní kolekce S/S 2018: Rockový koncert v podání Balmain!

Martina Šmalclová
03. listopadu 2017
+ Přidat na Seznam.cz
2 minuty

Balmain zažívá boom!

Když v roce 2011 střídal francouzský módní návrhář Olivier Rousteing v ředitelském křesle ostříleného Christopha Decarnina, kterému nalomené zdraví nedovolovalo dále zastávat post kreativního ředitele, málokdo tušil, že v následujících letech zažije Balmain takový boom. Olivier Rousteing dokázal, že mu ředitelské křeslo právem patří a kolekce S/S 2018 je, stejně jako ty předchozí, luxusní! 

Vyberte si a srovnejte názory proti proudu:
Klikněte zde
Martina Šmalclová
módní redaktorka
Klikněte zde
Ornella Koktová
modelka
Móda proti proudu

Názor PROTI PROUDU: Martina Šmalclová

Vzrušující rocková show na molu

Kožené upnuté kalhoty, vypasované blejzry, trendy bikerové bundy, dlouhá splývavá trika a kabáty, boty s kovovou špičkou, řetězy, nýty a cvočky na opascích i oděvech. Luxusní kolekce S/S 2018 je vzrušující rockovou sbírkou. Prim hraje duo černá a bílá, doplněné o velbloudí, červenou, modrou a světle béžovou.

Z rockového koncertu směr safari!

Mladý a talentovaný Olivier Rousteing nezůstal při tvorbě kolekce pouze u rockových prvků, ale pohrál si i s dalšími zajímavými styly. Objevují se námořnické proužky, přičemž on sám si na přehlídku oblékl svetr tohoto typu, béžové safari bundy a kotníkové semišové boty stejné barvy, které jsou zajímavým protikladem tvrdého rocku. Nechybí ani kousky vhodné na vysoce formální události - společenské obleky, luxusní smokingy, lesklé klopy a prudce elegantní kalhoty s lampasy.

Prodej luxusní vily se zahradou, Praha 6
Prodej luxusní vily se zahradou, Praha 6, Praha 6

Balmain: Z lásky k Americe

Olivier Rousteing je hrdým Francouzem. Prohlašuje, že je pyšný na rodnou Francii a stejně tak se veřejně přiznává ke své lásce k Americe. V minulosti uvedl, že by byl rád, kdyby i Amerika získala podobně schopného prezidenta, jakým je francouz Emmanuel Macron, jehož je velkým příznivcem. Symbolicky proto zařadil do kolekce také americké prvky v podobě americké vlajky nebo přívěsku Spojených států amerických.

Co říkáte na kolekci S/S 2018? Vyrazíte v ní na rockový koncert a blýsknete se jako správná světová Rockstar, nebo v ní zamíříte do exotického safari? 

Martina Šmalclová

Názor PROTI PROUDU: Ornella Koktová

Ohromující kolekce!

Nejnovější pánská kolekce značky Balmain je ohromující. Řekněme si na rovinu: navrhnout kreativní kousky pro muže je vždy tvrdší oříšek, než navrhování šatstva pro ženu. Proto velmi oceňuji kreativního ducha návrháře Oliviera Rousteinga.

Tohle je přesně ta móda, která balancuje na hranici normálního nošení a velké fantazie, a to je to co mě fascinuje! Například ten černý kabát s našitými bílými ornamenty: to je tak nápadité! A klidně by v tom jakýkoliv muž mohl přijít i na důležité seriózní jednání. Do takové kousku bych klidně oblékla i svého muže, a vím, že by mi to nehodil na hlavu.  

Ornella Koktová
Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze