Top hledané
Výsledky (0)
Rafinovaná značka Balmain si pro hosty pařížského týdne módy připravila přehlídku oslnivého lesku.

Vesmír Oliviera Rousteinga: Balmain v Paříži oslnil metalickou kolekcí SS19

Martina Šmalclová
03. října 2018
+ Přidat na Seznam.cz
2 minuty

Hvězdná jména chyběla

Hvězdná jména jako Alessandra Ambrosio nebo Natalja Vodjanova tentokrát sice na přehlídkovém mole chyběla, na brilantní show Balmain to ale nic neubralo! Na Paris Fashion Week zazářila neméně populární Cara Delevingne a luxusní francouzská značka představila kolekci něžnou, ženskou a současně smyslně vesmírnou.

Vyberte si a srovnejte názory proti proudu:
Klikněte zde
Martina Šmalclová
módní redaktorka
Klikněte zde
Ornella Koktová
modelka
Móda proti proudu

Názor PROTI PROUDU: Martina Šmalclová

Ten nejpovolanější

Už přes sedm let zastává Olivier Rousteing pozici kreativního ředitele značky Balmain a luxusní kolekcí SS19 znovu potvrdil, že je pro tento post bez debat tím nejpovolanějším. Modely Balmain se tradičně nesou v nezaměnitelném stylu, přesto přichází talentovaný mladý designér pravidelně s něčím novým a neokoukaným.

Luxusní hra s metalickou módou

Viděli jsme, jak si značka Balmain v minulosti pohrála s holografickým PVC, výraznými třásněmi, síťovinou nebo třeba volány. V nejnovější kolekci SS19 můžete obdivovat hru Oliviera Rousteinga s metalickou módou a kovy.  

Pronájem luxusního bytu 2+kk, Praha 1, Josefov
Pronájem luxusního bytu 2+kk, Praha 1, Josefov, Praha 1

Pořádně se blýsknout

Luxusní Balmain představil oslňující mini a večerní šaty, overaly a stylové šortky zdobené stříbrnými opasky a náramky, které evokují sci-fi módu budoucnosti. A kde chybí opasky a náramky, tam aplikoval Olivier Rousteing smyslné metalické korzety, sexy kozačky nad kolena, jemné střevíčky nebo šik psaníčka. Jak tedy nešlápnete podle Balmain vedle? Když se budete pořádně blýskat!

V duchu asymetrie a šik průstřihů

Kolekce SS19 si pohrává s asymetrií, průstřihy, hlubokými výstřihy i průhlednými tkaninami. Vedle toho přichází Olivier Rousteing s dámskými smokingovými kalhotami, které jsou tečkou do černého. V kombinaci s rafinovanými topy a vedle kousků mini působí svěže a nadčasově.

Balmain nás luxusní kolekcí SS19 znovu ohromil, a proto doufáme, že se Olivier Rousteing ohřeje v ředitelském křesle přinejmenším ještě několik sezón!  

Martina Šmalclová

Názor PROTI PROUDU: Ornella Koktová

Nádherné, originální, plné kreativity!

Mezi špičku svého oboru už po mnoho let bezpochyb patří Olivier Rousteing, kreativní ředitel značky Balmain. Jeho nepřekonatelná představivost a schopnost ji pak následně zhmotnit do reálné podoby je zkrátka věc skoro až neuvěřitelná. SS19? We will, we will ROCK YOU!

Mě osobně nejvíce zaujaly šaty, které by se daly nazvat “kosmo”. Jde o propojení mnoha geometrických tvarů ze kterých vznikl dokonalý celek. Zrcadlově zářivý dlouhý rukáv se náhle mění v něžný mentol a to celé spojuje jeden obří metalický pásek. Sice si moc dobře nedokážu představit, jak moc “pohodlně” se v tom bude sedět, ale to je v tomto případě prostě vedlejší! Tady jde zkrátka o estetiku a umělecký dojem, kterým ohromíte i ty, kteří se brání jakéhokoliv uznání módních počinů. Zkrátka a dobře šaty pro hlavní hvězdu večera!

Jelikož jsem v kolekci nespatřila model, který by na mě jakkoliv působil negativně, budu vychvalovat SS19 i na samý závěr. Řeknu to jasně: mušličkové šaty. Ano jsou sice nafouklé, ale tak akorát mini aby vynikly dokonale štíhlé nohy ukrývající perlu, co by nositelku. Bože můj jsou tak dokonale elegantní a vyvážené… BRAVO!!!

TRHÁKY Ornelly z této kolekce najdete na začátku galerie pod článkem.

Ornella Koktová
Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze