Top hledané
Výsledky (0)
Módní show na Seině, kterou si nesmíte nechat ujít.

Balmain představil novou kolekci pod Eiffelovkou... a přes TikTok

Martina Šmalclová
17. července 2020
+ Přidat na Seznam.cz
2 minuty

Balmain slaví kulatiny

Olivier Rousteing bez jakýchkoliv pochybností znovu dokázal, že je mužem na svém místě. Tento mladý návrhář, který oslavil teprve 34 narozeniny, se na pozici kreativního ředitele Balmain drží už od roku 2011 a jestli to takhle půjde dál, dáváme mu přinejmenším dalších 20 let. Jen se sami podívejte, jakou unikátní podívanou si pro svět připravil. Dechberoucí přehlídka na Seině a pod Eiffelovkou odhaluje nejen novou Haute Couture kolekci Fall 2020, ale zároveň oslavuje i 75 let existence značky Balmain.

TikTok premiéra

Tohle tu ještě nebylo! Balmain představil novou Haute Couture kolekci pod širým nebem a za přítomnosti tisíců Pařížanů. A aby toho nebylo málo, část z dvohodinové show nesoucí název "Balmain na Seině" vůbec poprvé vysílal také jako živý přenos prostřednictvím populární aplikace TikTok. Pojďte se společně s LP-Life.cz podívat na luxusní přehlídku, která je postavena na základních hodnotách módního domu Balmain - kultivovanosti, řemeslném zpracování a neskonalé eleganci. 

Zdravé mlsání

Nebudeme chodit kolem horké kaše. Balmain nám vytřel zrak - doslova! Víte, jak se říká, že když se něčeho namlsáte, chcete víc a víc? Tak to je Balmain Haute Couture Fall 2020. Garantujeme vám, že pokud si záznam z jeho luxusní show pustíte, nebude to jen jednou. Olivier Rousteing totiž ví, jak si milovnice módy omotat kolem prstu a přimět je, aby do šatníku chtěli všechny modely, které představí. Atmosféru celé show navíc podtrhlo dechberoucí vystoupení francouzské umělkyně Yseult a 50 tanečníků.

Otevřít v galerii (5)
Modelky v šatech Balmain Haute Couture Fall 2020 na Seině
Modelky v šatech Balmain Haute Couture Fall 2020 na SeiněZdroj: Instagram.com/olivier_rousteing
Otevřít v galerii (5)
Modelky v šatech Balmain Haute Couture Fall 2020 na Seině
Modelky v šatech Balmain Haute Couture Fall 2020 na SeiněZdroj: Instagram.com/olivier_rousteing
Otevřít v galerii (5)
Žena v černých šatech Balmain pod Eiffelovou věží
Žena v černých šatech Balmain pod Eiffelovou věžíZdroj: Instagram.com/olivier_rousteing

Kritika není na místě

Luxusní róby plné nadýchaných sukní, tylu, ženských korzetů, svůdné mini zdobené perlami, vyšíváním a květinami nebo elegantní černobílé obleky? Ano, ano, ano. Chceme je všechny - bez výjimky. Pomalu se tak připravujeme na dny o suchém rohlíku a chystáme se na rekonstrukci naší šatny, protože viděli jste ty šaty? Viděli?! Pak víte, že tady není kritika na místě.

Pierre Balmain by byl pyšný

Balmain je v dobrých rukách a zakladatel prestižního módního domu, Pierre Balmain, by byl nepochybně víc než pyšný na to, jak skvělou práci Olivier Rousteing odvádí. Tak zase brzy na viděnou! Anebo raději ne, naše kreditka potřebuje nějaký ten pátek na vzpamatování! 

Otevřít v galerii (5)
Modelka v černobílých šatech Balmain Haute Couture Fall 2020 na Seině
Modelka v černobílých šatech Balmain Haute Couture Fall 2020 na SeiněZdroj: Instagram.com/olivier_rousteing
Černé šaty BalmainPřejít na e-shop
Zdroj: Net-a-porter.com
Černé šaty Balmain
Luxusní byt na pronájem Malá Strana 50m
Luxusní byt na pronájem Malá Strana 50m, Praha 1
Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze