Top hledané
Výsledky (0)

Balmain a Victoria's Secret: hvězdná spolupráce pro Victoria's Secret Fashion Show 2017!

Eva Ledecká
07. října 2017
+ Přidat na Seznam.cz
1 minuta
Victoria's Secret Fashion Show 2016

Victoria's Secret na tvorbě luxusních modelů pro svou každoročně očekávanou přehlídku poprvé v historii spolupracuje s jinou módní značkou. Toto prvenství a exkluzivitu získala francouzská luxusní značka Balmain!

Velké překvapení čeká módní svět 28. 11. 2017. Město Šanghaj se promění v nebe plné krásných andělů, kteří budou odhaleni na módním mole v rámci každoročně konané a celým světem očekávané přehlídky spodního prádla Victoria's Secret Fashion Show.

VS x Balmain: luxusní spolupráce zaručuje více než přitažlivý výsledek

Tento rok se však těšíme dvojnásob, neboť budou odhaleny modely vytvořené ve spolupráci s nadaným francouzským návrhářem Olivierem Rousteingem, který je kreativním ředitelem luxusní značky Balmain. Zároveň hned druhý den po přehlídce bude v obchodech a na webové stránce Victoria's Secret k dostání exkluzivní kolekce Victoria's Secret x Balmain. Od této jedinečné řady můžete očekávat luxusní spodní prádlo, které je určeno na módní mola stejně jako k nošení v reálném životě.

Luxusní byt 4+kk na prodej, Praha 7 – 296m
Luxusní byt 4+kk na prodej, Praha 7 – 296m, Praha 7

Před několika dny odhalila značka Balmain na svém Instagramu první propagační video, které nepřímo naznačuje, co můžeme od této unikátní spolupráce očekávat: nebudou chybět zlaté akcenty, síťovina ani třpyt a lesk.

Olivier Rousteing: muž, který se nezastaví

Olivier Rousteing je muž, jehož energie zdá se být nevyčerpatelná. Nedávno ohromil svou novou kolekcí na jaro/léto 2018, spolupracoval se značkou L'Oreal Paris na návrzích rtěnky v bohaté škále barevných odstínů a se značkou Victoria's Secret připravuje jednu z nejluxusnějších světových módních přehlídek.

Co bude dál? Těžko říci, ale módní svět si od tohoto talentovaného návrháře slibuje opravdu hodně.

Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze
Victoria´s Secret
565 Broadway New York NY 10012 USA
(212) 219-9812