Top hledané
Výsledky (0)
Žít v Zemi Barbie znamená být dokonalou bytostí na dokonalém místě.

Od růžového oběda až ke gumovkám: Jaké kreace vymyslely značky ve spojení s Barbie hitem

Dominika Žejdl
23. srpna 2023
+ Přidat na Seznam.cz
3 minuty
Barbie

Letos se světová ikona, Barbie, vrátila na velké plátno ve filmu Barbie. Tato komediální satira, režírovaná Gretou Gerwig a napsaná společně s Noahem Baumbachem, se stala nejen kinematografickým zážitkem, ale i průlomovou kolaborací značek po celém světě. Inspirací pro tento film byla ikonická panenka od společnosti Mattel, a díky účinkování hvězd jako Margot Robbie a Ryan Gosling nabízí film nejen zábavu, ale i hlubší myšlenku o sebepoznání. S neskonalou kreativitou a úspěchem, který film dosáhl, se Barbie stala prostředkem propojení různých značek a trhů, což vyústilo v jedinečný fenomén "Barbenheimer". Pojďme se podívat na úspěch tohoto filmového hitu a jeho vliv na globální spolupráce a komunitu.

Stylovky nebo kýč?
Stylovky nebo kýč?
Impala brusle ala Barbie
Margot Robbie ve filmu Barbie

Růžový burger v Burger Kingu!

Otevřít v galerii (3)
Růžové menu Burger Kingu
Růžové menu Burger KinguZdroj: Burger King

Zrovna když jste si mysleli, že "Barbie" marketingový kolotoč nemůže být víc šílený, objeví se pokrm, který je tak neuvěřitelný, že z něj nejde spustit zrak. Barbie inspirovaný oběd od Burger King obsahuje sýrový burger s kousky slaniny zalitý růžovou omáčkou s "barbecue" příchutí. A aby toho nebylo málo, k tomu si můžete dát růžový vanilkový milkshake s jahodovým Nesquikem. Nádhera, co říkáte? Škoda, že u nás není k sehnání!

Ikonické kreace Balmain X Barbie

Otevřít v galerii (3)
Barbie x  Balmain
Barbie x BalmainZdroj: Balmain

Prvním zjevným prvkem, který vás okamžitě osloví, je nesmírná přítomnost růžové barvy. Ta se nachází úplně všude. Toto rozhodnutí však naprosto logicky zapadá – v rámci spolupráce s Barbie nelze šetřit na růžové, jelikož tato barva se stala nerozlučně spojenou s touto značkou. Kreativní ředitel Balmainu, Olivier Rousteing, pečlivě vytvořil paletu kolekce tak, aby postupně přecházela od nejjemnějších odstínů růžové po řadu výraznějších tónů.  Olivier Rousteing a jeho designérský tým u Balmainu nechali svou tvorbu inspirovat charakteristickou jasnou ikonografií Barbie. Odznaky, trička a mikiny chytře zachycují odvážný grafický styl, který je okamžitě spojený s Barbie – mnoho z doplňků pak představuje inovativní kombinace mezi ikonickými kabelkami od Balmainu a obaly od Barbie. V této exkluzivní kolekci se mnohdy hraje s novými pohledy na dobře známé prvky značky Balmain, včetně kultovního pruhovaného námořnického trička a hypnotizujícího vzoru Labyrinth.  Takto se růžová stává nosným prvkem spojením dvou silných identit, Balmainu a Barbie. Co vy na to?

Barbie X Crocs, aneb pohodlí v růžových gumovkách!

Splňte si svůj sen s ikonickým stylem a pohodlným designem. Právě včas se představuje nová spolupráce mezi Barbie a Crocs - Barbie™ x Crocs Kolekce. Tato kolekce nás pozvala k oslavě sebevědomí a svobodné sebeprezentace během celého léta. S nabídkou odvážných platforem, pohodlných sandálů až po klasické růžové clog pantofle, můžete být krásní, odvážní a zároveň pohodlně stylový. Kromě toho nechybí ani charakteristické Jibbitz šperky na boty, které zdobí logo Barbie a další nostalgické symboly, které k tomu neodmyslitelně patří. Barbie™ x Crocs Kolekce spojuje nejen dva ikonické světy, ale přináší vám i možnost vyjádřit se skrze módu s nekompromisním pohodlím.

Jízda na kolečkových bruslích, o které se vám ani nesnilo!

Všichni jsme se zbláznili do neuvěřitelných kolečkových bruslí, na kterých jezdili Robbie a Ryan Gosling během natáčení filmu. A máme možnost si tuhle jedinečnou jízdu užít i my! Spolupráce Barbie x Impala Skate zahrnuje fluorescenčně žluté kolečkové brusle a ochranné polštářky stejné barvy. Nejste zrovna zruční bruslaři? Žádný problém, kolekce zahrnuje také balíček tří párů ponožek s logem Barbie a set chráničů!

Luxusní vlasy jako správná Barbie s produkty značky CHI

Otevřít v galerii (3)
CHI x Barbie
CHI x BarbieZdroj: Chi

Nebylo by to ono, kdyby nějaká značka nevymyslela produkty na vlasy. Možná si říkáte proč, ale myslím, že to napadne každého. Barbie je přeci jen známá tím, že má luxusní dokonale upravené vlasy. Takže děkujeme značce CHI, která si s designem opravdu vyhrála! Můžete si pořídit jednu z těch klasických keramických žehliček na vlasy, na výběr je ze čtyř barevných schémat spojených s Barbiei. V nabídce jsou i další produkty na vlasy, jako je titánový trojitý válec pro vytvoření velkých vln a keramická rotační kulma. Všechny jsou k dispozici ve vybraných kolekcích Barbie, stejně jako luxusní cestovní set Malibu obsahující cestovní fén.

Zdroj: crocs.com, chi.com, bk.com, balmain.com, impalaskate.eu

Prodej bytu 2+kk - Praha 7, 47m2
Prodej bytu 2+kk - Praha 7, 47m2, Praha 7
Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze