Top hledané
Výsledky (0)
Pokud míváte nutkavý pocit navštívit místa, o kterých se vám ani ve snu nezdálo a znáte je pouze z vyprávění, přikládáme 3 tipy, které se musíte poznamenat na váš „wishlist“. Lepší je prožít, než litovat!

Bary, které hýbou světem! Maledivy, Londýn, New York.

Mgr. Jana Höger
13. července 2018
+ Přidat na Seznam.cz
1 minuta
Subsix bar v Maledivách

Zajímavé kouzlo podmořského světa Subsix v Maledivách

Toto místo vás nadchne hned s prvními krůčky. Ponoříte se do „mořských hlubin“. Přivítají vás abstraktní italské luxusní lustry vyhlížející jako korály. Interiéry zdobí mušle, bar je naplněný nádhernými přírodními prvky a obklopuje vás moderní nábytek. Vše je uzpůsobeno tak, aby bar evokoval oceán a útesy. Vyzkoušejte třeba Jasmine koktejl s chutí jasmínu spolu s jemnou kombinací aromatického ginu a hořko-sladkého Campari s kapkami čerstvého citronu.

Laděný do modra – Blue Bar v New Yorku

Svou věhlasnou proslulost si získal už od počátku vzniku v roce 1933. Je vyhledávaným místem k odpočinku, jedním z luxusních ikonických barů na Times Square v New Yorku. Co takhle dát si Martini? A to ne ledajaké! Martini s název Diamond Bader & Garrin" si můžete dát za neuvěřitelnou cenu 15 000 dolarů. Počkejte, až zjistíte, co obsahuje, to se vám teprve podlomí kolena! Luxusní nápoj je doplněn diamanty od klenotníka Bader & Garrin. Blue Bar by se dal shrnout textem známé písně Modrá je dobrá, už je to tak!

Zamíříme do londýnského Rumpus Room

Co by vás zde mohlo lákat, je nový a inovativní vzhled baru, který si vybral návrhář Jacu Strauss. Bar se nachází ve 12. patře, odkud se naskýtá neuvěřitelný výhled na město a řeku Temži. Představte si, že sedíte v luxusním interiéru, v plyšové sedačce, nebe kreslí růžové chomáčky nadýchaných mraků a v ruce držíte elixír mládí. To mládí vám nemůžeme zaručit, ale R.I.N je luxusní elixír vyrobený z celeru a absintových kapek, citrusů, rýže, čaje a jablečné šťávy. Luxus!

Prodej bytu 2+kk, Praha 2 Vyšehrad – 70 m2
Prodej bytu 2+kk, Praha 2 Vyšehrad – 70 m2, Praha 4
Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze
Subsix
Maledivy
+960 676 2828