Top hledané
Výsledky (0)
Beata Rajská a její luxusní kolekce Lara 2018/2019

Nová kolekce Beaty Rajské představena ve Varech: "Inspiraci hledám všude"

Jana Fikotová
01. července 2018
+ Přidat na Seznam.cz
2 minuty
Speciální rubrika
Beata Rajská a Libor Bouček

Módní návrhářka Beata Rajská si na MFF KV užila opět velkou show. Představila svou novou kolekci 2018/2019 s názvem Lara.

Vyberte si a srovnejte názory proti proudu:
Klikněte zde
Jana Fikotová
módní redaktorka
Klikněte zde
Ornella Koktová
modelka
Móda proti proudu

Názor PROTI PROUDU: Jana Fikotová

Karlovy Vary v rámci filmového festivalu ožívají nejen filmem, ale i různymi doprovodnými akcemi. Jednou z hlavních událostí je i módní přehlídka Beaty Rajské, která se každoročně pořádá v luxusním prostředí Malé Versailles.

„Jsem rád, že tu mohu být s vámi a provázet vás touto romantickou chvilkou,“ řekl hned na úvod moderátor večera Libor Bouček. Po sléze si Beata Rajská sama módní přehlídku uvedla. „Já jsem hrozná, vím to, ale prostě mě baví si celou akci organizovat,“ přiznala Beata Rajská, která jako vždy, i letošní přehlídku měla na dvě části.

Romantické květinové šaty i pěkně odvážené luxusní modely

V úvodu předvedla květinové vzory, kterými se inspirovala díky Rusku. Tam také zjistila, že tyto staré šátky se vyrábí u nás v Čechách ve Vandsdorfu a tak neváhala a při poslechu Čajkovského začala navrhovat dezény vycházející z těchto tradičních doplňků nejen ruských žen.

„V kolekci najdete denní i koktejlové modely, ale také večerní róby. Z výsledku mám radost,“ přiznala Beata Rajská.

Modelky však vynesly i odvážnější kousky. „Až při konečných zkouškách jsem zjistila, že látky jsou průhledné víc, než jsem čekala. Nenapadlo mě zdvojovat látku. Ale koneckonců, každý to cítí jinak, a i když jsem považována za seriózní návrhářku, tak si občas dovolím věci, které nejsou tradiční," dodala.

Luxusní vila 5+kk na pronájem, Praha západ
Luxusní vila 5+kk na pronájem, Praha západ, Okolí Prahy

Partnerem byla značka Dermacol

Partnerem luxusní akce, stejně jako celého festivalu, je značka Dermacol a paní Věra Komárová se samotnou zakladatelkou Olgou Knoblochovou byly přítomné i na přehlídce, aby podpořili návrhářku i celou luxusní kolekci. „Jsem nadšená z toho, jak na přehlídce jsou dívky velmi jemně nalíčené. Tak to má být, protože tím vyniknou ty nádherné šaty,“ řekla Knoblochová, která objevila pro ženy z Čech make-up. 

Jana Fikotová

Názor PROTI PROUDU: Ornella Koktová

Beata Rajská předvedla velmi zdařilou kolekci!

Beata Rajská jako již tradičně předvedla svojí novou kolekci při konání MFFKV v jednom z luxusních hotelů, tentokrát se ale tomuto městu ještě více přiblížila. Údajně se totiž při tvorbě kolekce Lara 2018/2019 nechala inspirovat Ruskem. A to nejen hudbou, ale třeba i pohádkami jako je “Jen Počkej zajíci”. Sice jsem vlka na mole neviděla, ale budiž…

Pro mě typické ruské znaky se promítly do tradičních květinových zdobení, jako tomu je u bílého jarního kabátu s rudými kvety. Abych řekla pravdu, je takovýto typ kabátu na můj vkus až moc křiklavý, a možná i proto se bude na procházky po Karlových Varech hodit víc než na procházky po Praze.

Model, který mě oslovil asi nejvíc, je ta průhledná černá blůzka s dlouhým rukávem zkombinovaná s delší černou sukní s fialovými květinami. Sice je to docela zahalený a skoro až usedlý model, ale právě ta jemná průhlednost té blůzy celý dojem povýší na něco velmi sexy a to mě baví. Suma sumárum...velmi zdařilá přehlídka!

Ornella Koktová
Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze
Soutěž! Staň se majitelem MINI!
Zobrazit článek
Móda na večírku UniCredit Bank: Glamour, elegance i totální přešlapy!
Zobrazit článek