Top hledané
Výsledky (0)
Benátská značka Reflex existuje více než 20 let a v jejích dílnách vznikají unikátní skleněné designy.

Do kouzelné oázy světel a skla vás vezme benátská značka Reflex

Eva Ledecká
19. dubna 2018
+ Přidat na Seznam.cz
1 minuta
Kouzelná oáza světel Reflex

Je to první společnost, která začala používat masivní sklo z ostrova Murano jako základ pro své stoly. Kromě skla k výrobě svých produktů používá i jiné luxusní materiály, jako je mramor, ušlechtilé dřevo nebo kované železo. Spolupracuje se slavnými designéry jako je Arnaldo Gamba, Marco Piva nebo Pininfarina.

Kouzla se sklem!

Velkolepý showroom značky, který stojí v luxusním sídle v Biancade v provincii Treviso vítá návštěvníky v úžasné skleněné konstrukci. O tom, že to se sklem opravdu umí, jsme se mohli na vlastní oči přesvědčit na veletrhu Salone del Mobile v Miláně.

Na své prezentaci nás značka uvítala až snovou atmosférou plnou jedinečných skleněných a světelných kompozic. Vstoupili jsme do čarovného světa a nechali se unášet jedinečnými lustry, které vynikají netradičním a velmi zajímavým použitím. Zavěšené ze stropu působí jako kousky chladného ledu.

Součástí prezentace značky je také magická ložnice dekorována umělými květinami plazícími se po zdi. Luxusní prostor evokuje spaní na louce za doprovodu ranního zpěvu ptáků. Intimní osvětlení dodává prostoru nádech kouzla a tajemna. Jak by se vám spalo v magické zahradě?

Pronájem luxusní vily 7+1, Černošice – 373
Pronájem luxusní vily 7+1, Černošice – 373,
Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze
Reflex
Via Gabriele D'Annunzio, 77 31056 Biancade (TV) Italy
+39 0422 849201