Top hledané
Výsledky (0)
Kdo tentokrát najde opravdové štěstí?

Která znamení prožijí báječné léto? Beran bude lítat hlavou v oblacích, Vodnáři se zaměří na rodinu

Tereza Brožová
05. července 2024
+ Přidat na Seznam.cz
4 minuty
V létě bude šance na úspěch!

Léto je konečně tady a s ním i mnoho příležitostí pro nová dobrodružství a plno zážitků. Jste mezi 5 znameními zvěrokruhu, pro která budou letošní prázdniny skutečně nezapomenutelné? Radovat se bude Beran i Vodnář. A kdo má šanci, že se zamiluje?

Beran (21. března - 20. dubna)

Berani mají celé léto šanci potkat lásku. V oblasti vztahů se jim bude dařit, takže je možné, že potkají svůj ideální protějšek. Vášeň a romantické zážitky na sebe nenechají dlouho čekat. Je ale potřeba, aby jim šli sami Berani naproti. Musí se snažit být otevření a upřímní, aby si mohli rozšířit obzory a potkat nové lidi. Navíc by měli sebrat odvahu a konečně dokázat se vyznat ze svých citů, což jim může přinést prospěch. Za uvedených okolností se Beranům podaří splnit jejich skryté touhy a přání. Také v přátelství si budou ostatní cenit jejich zábavnosti a upřímnosti, čehož by Berani mohli využít. Zadaní Berani a zrozenci tohoto znamení žijící rodinným životem si v létě najdou dostatek času na svého partnera, děti a příbuzné, což jim přinese veselé a zábavné společné zážitky. Nejvíce se jim bude líbit na prodlouženém víkendu, výletu nebo dovolené, která bude letos nezapomenutelná a plná dobrodružství, což energičtí Berani zejména ocení. Budou si to moci dovolit i po finanční stránce, protože i v oblasti financí se jim bude nadcházející dva měsíce dobře dařit.

Býk (21. dubna - 21. května)

Býkům se letos v létě otevřou nové možnosti, kterých dokážou úspěšně využít ve svůj prospěch. Budou zvídaví, budou prahnout po cestování a poznávání. Jakékoliv pohnutky je povedou ke vzdálenějším cestám, měli by naslouchat svým potřebám a sny o delším cestování si vyplnit. Letos v létě k tomu bude ideální čas. Navíc se během léta může u Býků vyskytnout příležitost pro kariérní postup. Jejich odvaha a cílevědomost jim konečně přinese kýžené ovoce. I když se obvykle Býci podvolují osudu, který nechávají jenom tak plynout, tentokrát budou ráznější ve svém rozhodování a nebudou se bát zariskovat, což se jim vyplatí. Pro ostatní se stanou inspirací v tom, jak dobře dokážou využít každé nové situace ve svůj vlastní prospěch. S těmi správnými plány a požadavky na léto budou letošní teplé měsíce skutečně plní elánu a energie a podaří se jim prožít neopakovatelné zážitky.

Prodej luxusní vily se zahradou, Praha 6
Prodej luxusní vily se zahradou, Praha 6, Praha 6

Blíženci (22. května - 21. června)

Blížencům se začalo dařit už v květnu a šťastná vlna pokračuje. Budou si moci dovolit i trochu zariskovat a mají jistotu, že se jim to vyplatí. Celé léto se totiž povede tak, jak si představují, možná že i trochu lépe. Jedná se pro ně dost možná o nejhezčí léto za delší dobu. Spokojené období jedinců v tomto znamení potrvá až do září, kdy by mělo vyvrcholit 14. září během posledního letního týdne obzvláště šťastným a spokojeným dnem. V tomto čase to bude vypadat, jako by Blíženci mohli skoro cokoliv, vše co si do té doby přáli, se splní a ucítí osudné pocity šťastného propojení. Všechno jim najednou začne dávat smysl. Jinak během celého léta mají jakékoliv zábavné aktivity Blíženců zelenou. Udělají dobře, ať už se pustí do nového sportu, pojedou na výlet nebo dobrodružnou dovolenou. Díky náklonosti vesmíru nemohou šlápnout vedle a vše, na co sáhnou, se jim podaří.

Váhy (23. září - 23. října)

Váhy čeká báječné léto plné dobrodružství. Poznají spoustu nových věcí, navíc se jim bude dařit z hlediska nový poznání a zážitků. Vyplatí se jim riskovat, aby dosáhly nových věcí. Celé léto jim bude štěstěna nakloněná, takže je dost pravděpodobné, že jim vyjde cokoliv si usmyslí a vše na co sáhnou. Je možné, že na některé zrozence Vah čeká letní láska, flirt nebo románek. Na další zase kariérní úspěchy a postup. Váhy budou od 29. srpna vlivem postavení a přízně romantické Venuše charismatické a okouzlující, což se projeví takřka ve všech oblastech jejich vztahů. Díky tomu se jim vyplní mnoho tajných snů a přání. Vůbec nejšťastnější bude pro Váhy konec léta. Nejspokojenější den je čeká 14. září, kdy podle hvězd prožijí skutečně nezapomenutelné a nejhezčí okamžiky z celého léta.

Vodnář (21. ledna - 20. února)

Vodnáře čeká spokojené léto zaměřené na jejich rodinu a pocity bezpečí. Důležité pro ně bude pohodlné zázemí, takže ani v létě nedají dopustit na pobyt doma. Nedělá jim problém strávit některé dny dovolené prací na zahrádce nebo sledováním oblíbeného filmu na gauči. Konečně se jim podaří více vybalancovat rovnováhu mezi soukromým a pracovním životem, což povede k většímu klidu a spokojenosti Vodnářů. Možná, že si v práci dají někteří Vodnáři delší pauzu, nebo dokonce změní zaměstnání, aby našli více času pro sebe a své blízké. Nevynechají ani dovolenou, která bude pro zvídavé a inteligentní neustále se vzdělávající Vodnáře nejen odpočinková, ale bude i ve znamení poznání. Vodnářům tohle léto udělá dobře, když si najdou i čas jenom sami na sebe, aby měli možnost si dostatečně utřídit myšlenky. Přece jenom si přes léto budou potřebovat odpočinout od celoročního shonu a planety jim ohledně toho budou nakloněny. Podaří se jim to kolem 21. července, kdy ucítí větší potřebu být o samotě a mít svůj klid. V červnu a červenci se Vodnářům podaří urovnat některé dřívější spory s příbuznými. Dařit se bude nejen Vodnářovým vztahům s blízkými i s vlastními dětmi, ale také milostným svazkům. Vše jim najednou půjde jako po másle.

Zdroje: bustle.com, hindustantimes.com

Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze