Top hledané
Výsledky (0)
Kdo zná módu a dekorace návrhářky Anny Molinari, nebude překvapen, že její luxusní kolekce bytových doplňků patří k té nejněžnější, která je na veletrhu Salone del Mobile v Milánu k vidění.

Blumarine svou kolekcí na veletrhu v Miláně rozdává něžnost

Eva Ledecká
19. dubna 2018
+ Přidat na Seznam.cz
1 minuta
Blumarine Home Collection

Anna Molinari Blumarine dobývá svět módy a designu již pěknou řádku let něžnými a jemnými kolekcemi. Ať už se jedná o romantické šaty, luxusní kuchyňské nádobí nebo bytové dekorace. Smyslné květinové motivy vás okouzlí a vy se budete chtít do jejího světa doslova ponořit. Stejně jako jsme chtěli my u její expozice na přehlídce nábytku a designu Salone del Mobile v Miláně.

Jídelna, koupelna i ložnice v prosté jemnosti

Na prestižním veletrhu představuje Anna Molinari svou kolekci luxusního povlečení, které se nesou v romantickém duchu a v kombinaci bílé a světle fialové barvy. Nádherné květiny, samozřejmě růže, tvoří dekoraci také na stole prostřeném v decentním dámském stylu. Luxusní župany (v bílé a růžové) a hebounké ručníky hrají pro změnu prim v improvizované koupelně.

Blumarine, to je také luxusní dámská móda

Přestože je móda její velkou vášní, na veletrhu designu šaty Anny Molinari k vidění nejsou. My vám však v naší galerii přinášíme malou ochutnávku její smyslné, vysoce ženské a jemné módy. Podívejte se sami, jak sluší americké herečce Nicole Kidman nebo anglické herečce Kate Beckinsale.

Pronájem 1+kk s balkonem, Praha 6 – 37m
Pronájem 1+kk s balkonem, Praha 6 – 37m, Praha 6
Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze