Top hledané
Výsledky (0)
Pestré barvy, přírodní materiály, orientální vzory a všudypřítomná atmosféra volnosti plná uměleckých prvků, to je Boho styl. Nechte se unést záplavou barev, vzorů i doplňky ve stylu „hippie chic“ a rozjasněte svou luxusní domácnost.

Interiér ve stylu BOHO: Zaútočí na vás nespoutanou svobodou!

Mgr. Jana Höger
18. dubna 2018
+ Přidat na Seznam.cz
1 minuta
Ukázka Boho stylu

Co má společného bohém s boho stylem? Budete se divit.

Podobnost názvů boho a bohemian není čistě náhodná. Pochází z francouzského označení pro bohému. V 19. století se k bohémě řadili především básníci, malíři, sochaři a hudebníci, především individualisté a anarchisti. Dnes touha projevit své „já“ pronikla i do interiérového designu. Osvoboďte v sobě duši umělce a povyšte své obydlí na luxusní záležitost v boho stylu.

První a základní pravidlo: žádná pravidla neexistují

Prvním a základním pravidlem stylu boho je, že pravidla neexistují. Kombinujte, míchejte dle vašich preferencí a nálady. Zkrátka bavte se! Nové, na první pohled nesourodé kombinace vzorů a barev mohou vašemu domu dát úplně nový charakter. Nebojte se extravagance.

Bohém si neláme hlavu nad tím, zda má všechno sladěné do puntíku, ale naopak se mu líbí, že dokáže vybočit z řady a uzpůsobit si své bydlení tak, aby odráželo jeho osobnost. Nejdůležitějším prvkem jsou záliby, zážitky a vaše fantazie.

Luxusní byt 3+kk s terasou na prodej, Praha 5
Luxusní byt 3+kk s terasou na prodej, Praha 5, Praha 5

Luxusní dekorace vládnou boho stylu

V interiéru častokrát září dřevěné dekorace, barevné polštářky se hrdě staví na obdiv, zrovna tak i závěsná křesla třeba i s háčkovaným vzorem, kožené taburety, sedací nábytek se sametovým povrchem, stůl z přírodního materiálu.

Poličky majestátně zdobí nejrůznější dekorace přivezené z vaší vysněné dovolené, předměty k nimž máte citovou vazbu. Ložnici vévodí luxusní nebesa se vzdušnými závěsy, k tomu tkaniny ve stylu patchwork. Dokonalost sama.

Dále nejrůznější květiny, bylinky, závěsné květináče, houpací sítě, ratanový nábytek na terase i zahradě, barevné lampiony. A nesmíme opomenout svíčky, které ke stylu boho jednoznačně patří! Pokud je postavíte do barevných kalíšků, můžete jimi ozdobit stůl, vanu i noční stolek.

Někdy je příjemné popustit uzdu fantazii. Hýčkejte se útulnou luxusní atmosférou a buďte boho!

Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze