Top hledané
Výsledky (0)
Na schůzku podnikovým letadlem? A proč ne rovnou takovým, který je ověnčený třemi NEJ!?

Bombadier Global 7500 – takhle se dělá byznys!

Eva Ledecká
30. listopadu 2018
+ Přidat na Seznam.cz
1 minuta

Letadlo Global 7500 společnosti Bombardier získalo status největšího, nejdelšího a nejluxusnějšího podnikového letadla na světě. Je také první, ve kterém najdete 4 místnosti, působící jako kdybyste ani neopustili byt. Disponuje například opravdovou kuchyní, luxusní ložnicí i prostorem, který se rázem přemění v jídelnu.

Global 7500 je letadlo určené pro podnikání, má rozsah 7 700 námořních mil. Ze Singapuru do San Francisca? Žádný problém!

Toto není obyčejné letadlo!

Už z obrázků, které nabízí naše fotogalerie níže, vyplývá, že máme co do činění s opravdovým luxusním elegánem. Letadlo je vysoce komfortní, představuje revoluční modulární architekturu obytného prostoru. Nabízí nekonečnou variabilitu půdorysu a každý majitel si ho může přizpůsobit podle svých přání a potřeb. Má speciálně konstruované motory GE Passport nabízející výjimečný výkon, účinnost a spolehlivost.

Historická vila na prodej, Praha 5 - 471m
Historická vila na prodej, Praha 5 - 471m, Praha 5

Interiér definuje pohodlí a luxus

V interiéru najdete pohodlná a vysoce luxusní sedadla značky Nuage. Jedná se o mistrovské dílo v oblasti inovace a moderního designu. Z takového sedadla se vám nebude chtít vstávat ani po hodinách letu. Jste unaveni? V letadle najdete komfortní ložnice, ve kterých vám ani nepřijde, že jste v letadle, ale spíše někde v příjemném hotýlku.

Takhle se dělá byznys!

Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze