Top hledané
Výsledky (0)
Čas od času vzniknou opravdu unikátní díla, dokonalé designy podtržené těmi nejčistšími materiály. Jeden z nich byl právě stvořen! Přivítejte na scénu exkluzivní kousek, na kterém se podílely luxusní designové značky Baccarat a Flos ve spolupráci s inovátorem produktového designu Philippem Starckem!

Luxusní designovka: lampa Bon Jour Versailles vám vezme dech!

Eva Ledecká
10. ledna 2018
+ Přidat na Seznam.cz
1 minuta

Zcela jedinečný design přichází díky unikátní spolupráci špičkového výrobce křišťálu Baccarat, osvětlení Flos a jednoho z nejlepších designérů současnosti Philippa Starcka. Lampa Bon Jour Versailles je mixem řemeslného know-how, vytříbeného uměleckého vkusu a precizní práce.  

Bon Jour Versailles a Philippe Starck
Bon Jour Versailles
Královský erb

Jedná se o stylovou lampu, která vznikla spojením designových provedení dřívějších svítidel Bon Jour (za nimiž stojí značka Flos a designér Phillip Starck) s luxusním designem stojanu na svíčky firmy Baccarat.

Inovativní LED technologie oděná do elegance

Na první pohled zaujme luxusní transparentní stojan z křišťálu, jehož linie připomínají ikonické kousky značky Baccarat. Lampa Bon Jour Versailles je korunovaná lesklou chromovanou deskou. Díky inovativní technologii LED Edge Lighting vyvinuté firmou Flos a elegantnímu stínidlu z plisované tkaniny  propouští teplé, organické světlo. Samotná lampa, která se celá koupe v luxusním světle, vypadá, jako by k vám promlouvala.

Luxusní byt na prodej Praha - 320m
Luxusní byt na prodej Praha - 320m, Praha 5

Světlo krásnější než sluneční svit

V jedinečném designu můžete pozorovat nadčasové moderní linie i jistý odkaz na honosné časy minulé. A opravdu, unikátní kousek byl inspirován historií, konkrétně jistým králem, ke kterému se váže následující příběh.

Tento známý panovník žil v paláci ve Versailles a jednoho dne měl vidění: viděl záblesk nového a magického světla, úplně odlišného od toho slunečního, které zalévalo jeho zrcadlovou síň. Snil o tomto světle a dokonce jej nechal ztvárnit do jeho královského erbu. Jednalo se o Krále Slunce, Ludvíka XIV.

O několik století později se toto světlo stalo realitou: ožilo v luxusní lampě Bon Jour Versailles!

Lampa je k dostání v luxusní křišťálové formě a v dostupnější verzi z polymethakrylátu. Obě varianty jsou považovány za designové skvosty hodné obdivu.

 

SOUTĚŽ SE ZNAČKOU BACCARAT

Vyhrajte luxusní dárek k Valentýnu značky Baccarat! Soutěž trvá do 12. února a naleznete ji ZDE

 

Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze
Soutěž o luxusní dárek k Valentýnu
Zobrazit článek
Philippe Starck: designér, který nezná hranic!
Zobrazit článek