Top hledané
Výsledky (0)
Kreativního ředitele Gucci, Alessandra Michele, jen tak něco nezastaví. Po záplavě luxusních kolekcí přichází značka také s novou kampaní Sylvie 2018, jejíž hlavní hvězdou není nikdo jiný než legendární herečka Faye Dunaway.

Kde nechala Clyda? Představitelka krásné Bonnie hvězdou Gucci!

Martina Šmalclová
05. srpna 2018
+ Přidat na Seznam.cz
1 minuta

Z mladičké Bonnie je šarmantní dáma v letech

Pamatujete na oslnivě krásnou Bonnie Parker, kterou ve filmu Bonnie a Clyde ztvárnila americká herečka Faye Dunaway? Od natočení kultovního filmu uběhlo již neuvěřitelných 51 let a z mladičké Bonnie se stala šarmantní dáma v letech, kterou můžete obdivovat v nové kampani Gucci.

Luxusní, ale trochu prvoplánové…

O tom, že legendární herečka, ověnčena Zlatými glóby a dalšími cenami, vypadá na svých 77 let neuvěřitelně skvěle, netřeba polemizovat. Co nám ale přijde trochu škoda, je až příliš prvoplánové pojetí jinak povedené kampaně.

Zn. Hledá se originalita

Podepisování fotografií v limuzíně, luxusní nákupy nebo cesta do nádherné rezidence s bazénem? Nic, co bychom u velké filmové hvězdy nečekali a trochu nám chybí originalita, kterou Gucci obvykle disponuje.

Prodej novostavby 5kk, Praha 10 – 178
Prodej novostavby 5kk, Praha 10 – 178, Praha 10

Sylvie 2018 představuje Gucciho největší módní klenoty

Abychom ale nebyli pouze kritičtí, jedno se Guccimu povedlo. Vybral do své kampaně ty nejvydařenější outfity! Značka dala sbohem excentrickým a těžko nositelným modelům, které jsme zvyklí vídat na přehlídkových molech a dala naopak prostor hotovým módním skvostům.

Faye Dunaway září i v teplákovce!

Faye Dunaway v kampani oblékla luxusní krémovo-džínový kabát, stylové sluneční brýle, nádherné květované maxi šaty v kombinaci s trendy slamákem nebo pohodlnou teplákovou soupravu, ve které ale předvedla trochu rozpačitý výkon na tenisovém kurtu.

Oslnivá Bonnie v kampani sice záři i bez Clyda, ale příště bychom u Gucciho uvítali o chlup více originality. Přeci jen je to jedna z věcí, které si na luxusní značce módní svět tolik cení.

Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze