Top hledané
Výsledky (0)
V módě a modelingovém průmyslu existuje několik jmen, která jsou synonymem krásy a elegance. Jedno takové jméno je i Candice Swanepoel. Tato jihoafrická kráska se stala ikonou světového modelingového průmyslu a svým vzhledem a nadšením pro módu si získala srdce milionů fanoušků po celém světě.

Božská Candice slaví 35. narozeniny: Jako andílek Victoria's Secret si podmanila celý svět

Barbora Štöklová
20. října 2023
+ Přidat na Seznam.cz
3 minuty
Candice v ikonických modelech značky VS.

Kdo by si nepřál vypadat jako božská Candice. Míry 90-60-90, dlouhé blonďaté vlasy, krásné nohy, dokonale vysportovaná postava a zároveň dobré srdce. Jejím snem bylo stát se jedním z andílků Victoria's Secret a svá první andělská křídla získala v roce 2010 a od té doby se stala stálicí na prestižních přehlídkách této značky. Její krása, zářivý úsměv a nesmírný talent ji rychle katapultovaly na vrchol modelingu. K výročí 35. narozenin si pojďme připomenout její cestu k modelingu. 

Candice se začala věnovat modelingu v patnácti letech a o rok později vydělávala 5 000 euro za den. Její život se ve velmi mladém věku skutečně radikálně změnil a modelka dostávala jednu zakázku za druhou. Candice, původem z Jihoafrické republiky, tak začala cestovat po celém světě a nakonec se rozhodla přestěhovat do New Yorku. 

„Po dvou letech cestování mezi Paříží, Milánem, Londýnem a Jihoafrickou republikou jsem se rozhodla pro skok a přestěhovala se do New Yorku, abych se mohla věnovat modelingu na plný úvazek. Odloučena od všeho známého jsem se spoléhala pouze na svůj drive a ambice. Vzdala jsem se normálního života teenagera s rodinou a přáteli, abych si splnila svůj sen, ale to, co jsem za to dostala, je prostě neuvěřitelné,"

zmiňuje Candice na svém oficiálním webu CandiceSwanepoel.com. 

Netrvalo dlouho a všimla si jí prestižní značka Victoria's Secret. Tahle spolupráce se stala její osudovou. Díky "nové rodině andílků" měla možnost se učit a rozvíjet každý den a umožnilo jí to poznat jinou stránku modelingu. Candice se stala jednou z klíčových modelek na přehlídkách Victoria's Secret. Její štíhlá postava, dlouhé nohy a smyslná póza ji udělaly nepostradatelnou. V průběhu své kariéry měla příležitost nosit ty nejvíce ikonické modely, které známe snad všechny. Nádherné krajkované sety s vysokými podpatky a obrovskými křídly.

Otevřít v galerii (1)
Candice Swanepoel.
Candice Swanepoel.Zdroj: Profimedia

Mediální úspěch 

Díky svému úspěchu se Candice stala známou tváří i mimo modelingový svět. Její popularita v rámci Victoria's Secret pomohla upevnit její postavení jako jedné z největších modelek na světě. Její jméno a tvář byly spojeny s luxusem, krásou a sebejistotou, stala se tak inspirací pro mnoho žen. Modelka zůstala značce věrná po mnoho let, což svědčí o jejím oddaném vztahu. Její hvězdná kariéra je příkladem tvrdé práce, oddanosti a nadání.

Život mimo molo

Candice Swanepoel není jen krásnou tváří, je také symbolem módy a elegance. Její schopnost se přizpůsobit různým stylům ji činí oblíbenou mezi módními návrháři a fotografy. Můžete ji vidět na obálkách prestižních časopisů, v reklamních kampaních pro světové značky a na přehlídkových molech po celém světě. Candice je také aktivní na sociálních médiích, kde sdílí svůj život a inspiruje své fanoušky. Její instagramový profil je plný krásných fotografií z exotických míst, módních inspirací a osobních okamžiků. S více než dvaceti miliony sledujícími se stala jednou z nejvlivnějších modelek na Instagramu.

„Navzdory tomu, že vedu vysoce postavený život, jsem stále nejšťastnější, když se můžu schovat na pláži s dobrými slunečními brýlemi,"

zmiňuje modelka na svých oficiálních stránkách. 

Kromě modelingové kariéry se Candice věnuje také dobročinnosti. Podporuje organizace bojující proti násilí na ženách a podporuje ochranu divokých zvířat.

"Mom of two"

Skloubit mateřství a kariéru v modelingu, to je tvrdý oříšek. Ale Candice září i v roli matky. Její první syn, Anacã, se narodil v říjnu 2016, a druhý syn, Ariel, se narodil v červnu 2018.

Kult Victoria's Secret

Victoria's Secret je ikonickou značkou spodního prádla a oděvů, ale její historie se začala psát v roce 1977 v Kalifornii. Zakladatelem byl Roy Raymond, který chtěl nabídnout ženám pohodlné, elegantní a vkusné spodní prádlo. Název "Victoria's Secret" byl vybrán, aby zdůraznil eleganci a tajemství spojené s touto značkou. Značka si rychle získala popularitu, protože ženy hledaly kvalitní spodní prádlo, které by zároveň bylo pěkné. V 80. letech začala expandovat na východní pobřeží USA a otevřela své první butiky v New Yorku. Během té doby začala také prodávat své výrobky prostřednictvím katalogů. Victoria's Secret se stala známou díky svým legendárním módním přehlídkám, Victoria's Secret Fashion Show, které poprvé proběhly v roce 1995. Tyto přehlídky se staly jednou z nejprestižnějších událostí v oblasti módy a na nichž se objevovaly nejslavnější supermodelky.

ZDROJ: Candiceswaneopel.com, HarpersBazaar.com, Vogue.com, Wikipedia.cz

Byt na prodej na Praze 2 - 29 m²
Byt na prodej na Praze 2 - 29 m², Praha 2
Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze