Top hledané
Výsledky (0)
Podzimní kolekce pro Chanel je luxusní tečkou za celoživotní tvorbou ikonického Karla Lagerfelda.

Božský Chanel: Poslední přehlídku Lagerfelda šla i Penélope Cruz

Martina Šmalclová
06. března 2019
+ Přidat na Seznam.cz
2 minuty

Přehlídka krásy a emocí

Módní přehlídku Chanel FW 19/20 otevřela jedna z nejvýznamnějších múz Karla Lagerfelda – Cara Delavingne a nechyběla ani Kaia Gerber, kterou s legendárním návrhářem pojila úzká spolupráce. K překvapení všech se na přehlídkovém mole objevila také krásná Penélope Cruz, která v ruce nesla bílou růži. Pojďte se s námi podívat na dojemnou show, při jejímž závěru se některé modelky neubránily slzám.

Vyberte si a srovnejte názory proti proudu:
Klikněte zde
Martina Šmalclová
módní redaktorka
Klikněte zde
Ornella Koktová
modelka
Móda proti proudu

Názor PROTI PROUDU: Martina Šmalclová

Vysoko v horách

Zatímco jiní předvádí kolekce FW "na nudném" přehlídkovém mole, Chanel se nás rozhodl vzít do autentického prostředí horské vesničky, ve které zemi zasypal sníh a okolí obklopily kouzelné dřevěné chaty. Podoba, kterou na sebe Grand Palais tentokrát vzal, nás naprosto uchvátila. 

Podpis Karla Lagerfelda

Modely navržené pro Chanel jeho rukou znovu připomínají nesporný talent, kterým německý designér disponoval. V luxusní kolekci FW 19/20 se snoubila krása spolu s ženskostí, trendy, vysokým krejčovstvím a charakteristickými znaky módního domu. V podzimní kolekci proto nechybí ikonické kostýmky, černobílá elegance, odvážná hra barev nebo netradiční péřovky. 

Prodej luxusní vily se zahradou, Praha 6
Prodej luxusní vily se zahradou, Praha 6, Praha 6

5 trendů podle Karla Lagerfelda

Co obléct podle módního génia na podzim a zimu? Rozhodně si ve skříni ponechte, nebo do ní pořiďte legendární tvíd, blůzky z organzy a jiných jemných tkanin, kalhoty se širokými nohavicemi, teplé pletené svetry a nadýchané sukně, které vás dokáží proměnit v oslnivou sněhovou vločku. 

Luxusní od A do Z

V nejnovější kolekci Chanel nenajdete jen to, co od značky očekáváte. Najdete v ní mnohem víc. FW 19/20 lze bezesporu označit za jednu z nejlepších kolekcí zesnulého designéra, a to je ta nejlepší tečka za designérovo životem, kterou si můžeme přát...

Martina Šmalclová

Názor PROTI PROUDU: Ornella Koktová

Dokonalá tečka za celoživotní poutí napříč módním světem dvou století

Nevím, jak lépe bych vystihla nejen přehlídku Chanel FW 19/20, ale i atmosféru celé show, poslední svého druhu, kterou božský Karl všem přítomným doslova vysnil.

Favoritů mám hned několik a všechny mají jeden společný prvek: ikonický Chanel tvíd. Teplý overal s černo-bílým kabátem, který oblékla Cara Delevigne je přesně to pravé ořechové, a to včetně honosného náhrdelníku. Ano, není to tak úplně obvyklá volba na obyčejné schůzky ve městě. Tohle je přece jenom víc: jako kdyby na mě z dáli volal Louver “Pojď se sem mrknout a bouchni alespoň jednu láhev Dom Pérignon technikou sabrage!”.

Dále jsem se už jen kochala bílou lavinou něžnosti v podobě kalhot, sukní i šatů. Bravo Karle! Nikdy nezapomenu!

Ornella Koktová
Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze
Slavné múzy Karla Lagerfelda a jejich vzkazy do módního nebe
Zobrazit článek
KARL LAGERFELD X KAIA: Mladistvá a stylová kolekce je tu!
Zobrazit článek