Top hledané
Výsledky (0)
Brit Awards patří mezi nejvýznamnější hudební ceny a letošní vyhlášení vítězů se konalo dne 21. února v areálu O2 Arény v Londýně. Ocenění se předávala už po jednačtyřicáté a vítěze vybírala více než tisícovka porotců. Jste zvědaví, kdo obstál v nemalé konkurenci?

Brit Awards 2018: Vítězka Dua Lipa vzkazuje: "Ať více žen vládne světu!"

Mgr. Jana Höger
24. února 2018
+ Přidat na Seznam.cz
1 minuta
Brit Awards

Kdo dosáhl až na luxusní „věnec“ vítězství?

Dua Lipa a Stormzy se stali hlavními vítězi luxusních hudebních cen Brit Awards. 5 nominací proměnila ve vítězství Dua Lipa v kategorii zpěvačka a objev roku. Jako nejlepší zpěvák byl vyhlášen čtyřiadvacetiletý raper a hiphopový zpěvák Stormzy, který mimo jiné dostal i cenu za nejlepší album Gang Signs & Prayer.  Cenu za nejlepší britský singl si neodnesl nikdo jiný než soulový zpěvák Rag’n’Bone Man. Ocenění jako nejlepší hudební kapela si odnáší Gorillaz. Luxusní potlesk.

Gorillaz, vítěz nejlepší ceny britské kapely v místnosti výherců Brit Awards.
Ed Sheeran
Brit Awards - vítězové Dua Lipa a Stormzy

Další luxusní trofeje získali i zahraniční muzikanti,můžeme vyzvednout novozélandskou zpěvačku Lorde nebo amerického rappera Kendrick Lamar. Ed Sheeran přebíral cenu "Global Success", ke které mu blahopřál sám hudební mistr Elton John, i když v předem nahraném klipu. Harry Styles vyhrál "Britské umělecké video roku" se snímkem "Znamení času".

„Ať více žen vyhrává takové ceny a ať více žen vládne světu!“

To vzkázala z pódia nádherná Dua Lipa při přebírání své vítězné sošky.

Prodej pozemku 1200 m2, Praha
Prodej pozemku 1200 m2, Praha, Praha 5

„Do té desky jsem dal úplně všechno. Už mi vůbec nic nezbylo,“ dodal ve své řeči Stormzy.

Justin Timberlake otevřel závěrečnou show, do které se později připojil zpěvák country Chris Stapleton, který se objeví na Timberlakeově albu Man of the Woods.

A v neposlední řadě nám nemohlo ujít kouzlo luxusní červené sošky Brit Awards: cena, která byla udělena vítězům. Za tímto nádherným skvostem stojí sochař Anish Kapoor.

Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze
Brit Awards
BRIT Awards Ltd BPI (British Recorded Music Industry) Riverside Building, County Hall Westminster Bridge Road London SE1 7JA