Top hledané
Výsledky (0)
Město Milán žije nábytkem! Kromě produktů vystavených na prestižním veletrhu Salone del Mobile se s luxusními interiéry můžete setkat i na místech, kde byste to možná nečekali. Například v butiku Brunello Cucinelli!

Brunello Cucinelli láká na safari uprostřed Milána!

Eva Ledecká
18. dubna 2018
+ Přidat na Seznam.cz
1 minuta
Brunello Cucinelli, butik v safari stylu

Už samotný pohled do výlohy z ulice každého téměř uhrane. V hlavě se vám zrodí představa překrásné dovolené, protože co ve výloze ihned spatříte? Úchvatný koutek s bazénem, na první pohled komfortní sofa s polštářky, plážovou tašku, odhozený klobouček proti slunci a pantofle na pohodlnou relaxační procházku. A to vše pod exotickou střechou z bambusu!

Safari styl kam oko dohlédne

Italská značka Brunello Cucinelli nezapře jedinečný styl svých úžasných modelů. Aby byla ještě více podtržena přirozenost nové kolekce v safari stylu, je v tomto stylu dekorován i luxusní butik v Milánu. Vstupte z milánské ulice rovnou do bambusového lesa a vydejte se na dobrodružnou výpravu po luxusním obchodě!

Nádherné prostory butiku ožily přírodními materiály, jemnými barvami a jedinečnými detaily navozující pocit, že jste uprostřed Afriky. Nábytek v butiku byl speciálně vytvořen pro značku Brunello Cucinelli a pokud se vám zalíbil natolik, že byste si ho rádi pořídili domů, je nám líto. Ten tady na prodej bohužel není!

Pronájem 2kk s balkonem, Praha 5 Smíchov, 75m
Pronájem 2kk s balkonem, Praha 5 Smíchov, 75m, Praha 5

 

Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze
Brunello Cucinelli
Pařížská 203/19, 110 00 Josefov, Česko
+420 222 327 260