Top hledané
Výsledky (0)
Někteří lidé jsou jako den a noc nebo naopak sdílí společné záporné vlastnosti, což může způsobovat sem tam nějaké problémy a hádky. Kterým znamením zvěrokruhu hrozí, že to mezi nimi koncem května notně zaskřípe?

Budou lítat hromy a blesky: Dvojice znamení zvěrokruhu, mezi nimiž to koncem května pořádně zaskřípe

Tereza Brožová
16. května 2024
+ Přidat na Seznam.cz
4 minuty
Hádající se naštvaný pár

Někteří lidé jsou jako den a noc nebo naopak sdílí společné záporné vlastnosti, což může způsobovat sem tam nějaké problémy a hádky. A co teprve, když se jedná o zamilovanou dvojici. Kterým znamením zvěrokruhu hrozí, že to mezi nimi koncem května notně zaskřípe? Tohle jsou dvojice, které by se rozhodně měly mít na pozoru.

Štír (24. října — 22. listopadu) a Beran (21. března — 20. dubna)

Štír a Beran mají hodně společných negativních vlastností. Oba jsou soutěživí a jdou si za svým hlavou proti zdi. Navíc ani jeden nejsou moc sdílní ohledně svých osobních záležitostí, což bývá častým důvodem jejich nesvárů. Neumí spolu dostatečně komunikovat, bývají uzavření a mají problémy spolu navzájem mluvit o svých skutečných pocitech. Oba jsou temperamentní a panuje mezi nimi vzájemná přitažlivost. Jenže je rozděluje neustálý boj o moc a o to, kdo bude mít na vrch. Ani jeden z nich nesnese být manipulován. Vzájemná dominance a z ní vyplývající povinnost se podřídit pro jednoho z partnerů vyplave koncem května na povrch. Ani jednomu z těchto znamení tato situace nevyhovuje, přitom nejsou schopní dělat kompromisy. Bude jen na nich, zda na chvíli potlačí své ego a situaci zkusí vyřešit oboustranně přijatelným řešením, nebo se raději rozejdou.

Rak (22. června — 22. července) a Vodnář (21. ledna — 20. února)

Kombinace rodinných Raků, kteří u svého partnera hledají pocit bezpečí a oporu a nezávislých, tvrdohlavých a někdy trochu sebestředných Vodnářů není moc šťastná. A právě nadcházející měsíce to může v takových vztazích začít skřípat. V květnu narazí na překážky ohledně nově vzniklých problémů, které budou každý řešit po svém. Vodnáři typicky chladně, s odstupem a dostatečně analyticky, jak bývá jejich zvykem. To ale přecitlivělým Rakům hledajícím souznění nebude moc vyhovovat. Od partnera potřebují především cítit emoce a neustále slyšet vyznání lásky, které jim dodává vzpruhu. Rozdílné potřeby ze strany Vodnářů, kteří chtějí mít po boku silný a nezávislý protějšek a Raků, kteří si potrpí na dostatek společného času, romantiky a emocionální intimity budou celý měsíc květen hodně znát. Je na zvážení, jestli stojí za to pokračovat v neustálých citových výlevech, ostrých hádkách a dramatu ze strany Raka způsobeném necitlivostí a nečekanými podrazy ze strany Vodnářů. Obě dvě znamení by musela ze svého dosavadního chování hodně ubrat, aby dosáhla správně vyváženého vztahu, což pro ně platí nejen v květnu.

Prodej luxusního mezonetu 4 + 1, Praha
Prodej luxusního mezonetu 4 + 1, Praha, Praha 5

Střelec (23. listopadu — 21. prosince) a Býk (21. dubna — 21. května)

Střelec a Býk jsou každý jako z jiného vesmíru. Těžko uvěřit, že se takoví jedinci vůbec mohou dát dohromady, ale i pokud ano, jen těžko dokážou zařídit, aby jim to trvale klapalo. V nadcházejícím měsíci květnu se projeví jejich vzájemná odlišnost. Mají zkrátka jiné potřeby a plány, které je těžké skloubit. Střelci se nikdy zcela neusadí, kvůli tomu s Býky narazí na nevyřešitelné problémy. Býci si plánují vybudovat domov a kariéru, proto na nerozvážné a nezodpovědné chování Střelců mají averzi. Na Střelcích je to pravděpodobně velmi brzy začne iritovat.

Kozoroh (22. prosince — 20. ledna) a Střelec (23. listopadu — 21. prosince)

Rozvážný, vždy pečlivý a pracovitý Kozoroh po nějakém čase ve vztahu s nezodpovědným a nedůsledným Střelcem naráží na podstatné vzájemné rozdíly. Střelci začne v květnu jeho partner Kozoroh zase připadat dost upjatý, což povede k neshodám i vážným vztahovým rozepřím. Naopak Kozoroha, který upřednostňuje stereotyp a rutinu vytočí doběla Střelcovy nečekané odchody a pozdní návraty. Nemá rád nečekané a nepředvídané chování, které je u Střelce na denním pořádku, naopak Střelci zase vadí Kozoroh, kterého neužije na chystání velkolepých překvapení. Jestliže se oba nenaučí dělat kompromisy, hrozí jim v nadcházejícím období hádky a rozepře. Ke smíru budou potřebovat oba vystoupit ze své komfortní oblasti a začít dělat velké kompromisy.

Lev (23. července — 22. srpna) a Panna (23. srpna — 22. září)

Zrozenci Lva a Panny toho nemívají moc společného, kromě hrdosti, kterou oba překypují. Jejich ega jim nedovolují vzájemnou klidnou a perspektivní dohodu, což vede často k hádkám a nekonečným konfliktům. V květnu může jejich rozdílnost propuknout výrazněji než kdy dřív. Panny mohou mít problémy upřímně vyjadřovat své pocity partnerovi, naopak Lvi se neubrání emočních výbuchů vzteku a zloby. Navíc se Lev bude snažit být neustále ve společnosti a ve víru dění, což samotářskou Pannu spíše štve. Nechápe potřebu Lva být neustále ve středu dění a oblasti zájmu. Raději je někde v klidu stranou se svým partnerem, kde mají dostatek soukromí. Pokud spolu tato dvě znamení nezačnou vzájemně mluvit o tom, co je tíží, nevyhnou se nepříjemným hádkám a dusnu v domácnosti. Cestou k usmíření je vzájemná konverzace a snaha pochopit jeden druhého.

Zdroje: timesofindia.indiatimes.com, bustle.com, autorský text

Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze