Top hledané
Výsledky (0)
Kdo je letošní favoritkou Miss Czech Republic?

Budoucí královny krásy, nebo jen hvězdy se silným Instagramem? Tohle je finálová desítka Miss Czech Republic

Denisa Zajíčková
18. února 2024
+ Přidat na Seznam.cz
4 minuty
Speciální rubrika
Tohle je finálová desítka!

Finalistky letošního ročníku soutěže krásy Miss Czech Republic už jsou jisté! Ve výběru nechybí modelky, influencerky i účastnice reality show. A zatímco mnozí se dohadují, že je v soutěže až příliš umělé krásy, další si myslí, že je to nový standard. Zdá se, že tento ročník přinese mnoho otázek. Včetně těch, zda pro účast potřebujete mít tisíce sledujících na Instagramu.

Soutěž krásy pořádaná od roku 2010 se mění s dobou. Zatímco dříve jsme vídávali neznámé dívky, které přišly „z ulice“ usilovat o svůj kousek štěstí, teď je ve finálovém výběru často zástup žen, které už mají na sociálních sítích své publikum. Dnešní marketing si zkrátka žádá známé tváře a silnou komunitu. V užším výběru byla také Dominika Alagia, která je jednou z největších TikTokerek u nás. Kdo ale nakonec dostal v soutěži, kterou založila Taťána Makarenko a jejím kreativním ředitelem je Sam Dolce, letos svou šanci? 

Kdo navrhoval blyštivou korunku?

Letošní korunka je skutečně přenádherná! Září v křišťálových a emeraldově zelených barvách, její lesk zdůrazňuje stříbro po celém povrchu. Nese název Grand Crystal Charm a opět ji vyrobil tým Olgy Kopalové Rynešové z jablonecké firmy ŠENÝR Bijoux. Je to dokonalá přehlídka luxusu. Podívejte se, které dámy si o ni zabojují!

Luxusní penthouse na Praze 1 - 226m
Luxusní penthouse na Praze 1 - 226m, Praha 1

Veronica Biasiol

Influencerka Veronica Biasiol patří mezi nejvýdělečnější youtubery Česka roku 2022. Má svůj podcast, zakládá obchod a provozuje značku Honey Merch. Pochází z Liberecka a má italské kořeny. Její partnerkou je pokerová hráčka Bára Mlejnková, se kterou si nedávno užily hned několik skandálů – například když se Veronica nechala slyšet, že svou přítelkyni dlouhé měsíce podváděla. Snad to mělo být dokonce v době, kdy byla Bára na Survivoru. 

Skvrny po těle jí způsobuje nemoc zvaná vitiligo - a právě tím by mohla být pro porotu zajímavá. Mladé ženy, které se potýkají se stejným problémem, by jistě potěšilo poselství, že nemusí své tělo skrývat ani se za něj stydět. A že i „s jinou kůží“ můžete klidně nasadit korunku královny krásy. Nechme se překvapit, zda kontroverzní skandály kolem influencerky jí spíše uškodí, nebo naopak pomohou. Potenciál tahle dáma jistě má.

Adéla Štroffeková

Žena, která má uhrančivé oči, se jmenuje Adéla Štroffeková. Je podnikatelkou, fitness trenérkou a živí se také jako modelka. Do toho studuje sociální práce a pedagogiku. V rámci poslední challenge soutěže Miss Czech Republic vyhrála soutěž o nejhezčí tělo Česka. A to přesto, že dostala snad o tři čísla menší plavky, což bylo opravdu znát. 

Na sociálních sítích se už teď lidi dohadují, kolik má plastických úprav – podle Adély ale nemá absolutně nic. Až se to prý změní, tak se to dozvíme.

Petra Beníšková

Osobní bankéřku Petru Beníškovou fanoušci dobře znají. Objevila se totiž v reality show Love Island. Miluje sport, smysl pro humor a skromnost. Na Kanárských ostrovech byla spojována zejména s Oliverem, ale lásku prý našla jinde. Uvidíme, zda jí nepostihne „missí nemoc“, pokud soutěž vyhraje. Jen málo královen krásy nakonec zůstalo s původním partnerem!

Kvůli účasti v soutěži se setkala s ostrou kritikou, ta jí prý však nepoloží. Podle Petry píšou nenávistné komentáře lidi z obývacího pokoje, kteří ani nevyjdou za celý den na sluníčko.

Otevřít v galerii (1)
Petra Beníšková
Petra BeníškováZdroj: se souhlasem Miss Czech Republic/ Alsusha Photo

Michaela Macháčková 

Dvacetiletá dívka přichází soutěžit z Rtyně v Podkrkonoší. Studuje Střední průmyslovou školu Otty Wichterleho, obor Tiskař na polygrafických strojích. Věnuje se grafické tvorbě, jízdě na koni a výtvarnému umění. Nikdy neodmítne japonskou kuchyni a ráda bude v budoucnu pomáhat zvířatům v nouzi.

Simona Kuklová

Půvabná dívka se pyšní mírami 86-60-84 a je jí 26 let. Pochází z Brna. Uvidíme, co se v ní skrývá!

Michaela Sedláková

Už v roce 2019 vyhrála Michaela Sedláková soutěž Miss Brno, rozhodně tak má důležité zkušenosti, které by jí mohly v cestě za titulem významně pomoci. Je cílevědomá a o kariéře modelky sní odjakživa. S touhle dračicí budou mít soupeřky těžké pořízení!

Marie Babíčková

V modelingu se pohybuje již delší dobu, rozhodně je to tak cesta, kterou by se chtěla vydat i do budoucna. Na sociálních sítích o sobě ale tvrdí, že je umělkyně, a tak možná bude v budoucnu balancovat dva obory!

Alina Demenťjeva

Úspěšnou modelingovou kariéru má za sebou také finalistka Alina, která se v roce 2016 účastnila prestižní soutěže Elite Model Look. 

Julie Smékalová

Je úspěšnou modelkou, která se chce v Miss především zviditelnit. Ráda by svou kariéru posunula o kus dál, a v této soutěži vidí příležitost. 

Tina Diallo

Jindy pracuje jako realitní makléřka, ale v soutěži Miss by chtěla všem dokázat, že krásu v sobě skrývá každý dívka. 

Na finálový večer se mohou diváci těšit 11. května 2024 ve Fóru Karlín a také na televizní stanici NOVA FUN.

Zdroj: redakce, missczechrep.cz

Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze