Top hledané
Výsledky (0)
Nová kolekce luxusních šperků Cartier je tu!

Barvy světa najdete v luxusních špercích Cartier Coloratura

Dominika Žejdl
23. září 2018
+ Přidat na Seznam.cz
1 minuta
Cartier a kolekce COLORATURA.

Šperky Cartier patří mezi ty nejluxusnější klenoty, které si můžete ve světě šperků zakoupit. Jsou jedinečné, výjimečné a hlavně stylové. Stejně je na tom i luxusní kolekce Coloratura představující úchvatné barevné kameny, které se navzájem propojují a doplňují. Získá si vás tento extravagantní styl? 

Barevné kameny, které se navzájem perfektně doplňují

Kolekce COLORATURA představuje speciální luxusní šperky, které jsou originálně řemeslně zpracované. V kolekci COLORATURA HIGH JEWELLERY naleznete výjimečných 240 kusů, které ve vás probudí smyslnost, provokaci a lásku k drahým kamenům. Celá kolekce oslavuje živé barvy a umělecké kultury. Kombinuje minulost, současnost a budoucnost dohromady, takže šperk vypadá jako opravdový klenot využívající nespočet bohatých odstínů, které představují Indii, Afriku či Japonsko.

Každý kousek kolekce je jedinečným uměleckým dílem

Luxusní šperky Cartier z kolekce COLORATURA připomínají neuvěřitelná umělecká díla. Každá žena, která takový klenot dostane, musí být dojatá, protože z takového šperku se jednoznačně stává sběratelský kousek. Série obsahuje náhrdelníky stejně jako kompletní sady inspirované specifickou kulturou nebo barvou. Jeden náhrdelník je například inspirovaný lucernami, které se používají během asijských ceremoniálů a každý kámen v náhrdelníku byl ručně ořezán.

Kromě toho Cartier odhalil i výjimečný set šperků s barevnými kameny inspirovanými 20. stoletím. Právě zde se kombinuje černá a zelená prostřednictvím turmalínů, zelených opálů a černého onyxu. 

Prodej luxusní vily se zahradou, Praha 6
Prodej luxusní vily se zahradou, Praha 6, Praha 6

"Sbírka Coloratura High Jewelery přináší světovou rozmanitost a Cartier potvrzuje svou vizi stylu," uvedl před svým představením zástupce Maison Cartier.

Kolekce, jak jsme již zmínili, zkoumá vztahy mezi minulostí a současností, mezi kulturami a generacemi. Výsledkem je řada různých stylů, barev a řemesel s různorodostí světa, která se odráží v pestré paletě barev. 

Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze
Cartier, Česká republika
Pařížská 2 110 00 Praha
+420 221 729 600