Top hledané
Výsledky (0)
Na veletrhu v Miláně představila značka Bulthaup kuchyni, ve které se bude skvěle vařit i trávit čas s rodinou či přáteli!

Nová kuchyně Bulthaup je ideální pro rodinná setkání!

Mgr. Jana Höger
20. dubna 2018
+ Přidat na Seznam.cz
2 minuty
Kuchyně Bulthaup

Design, preciznost a inovace

To je výčet znaků charakteristický pro německou značku Bulthaup. Kuchyň vnímá jako součást širšího luxusního obytného prostoru. Díky svým inovativním a vysoce kvalitním produktům se celosvětově známá společnost stala leaderem ve svém oboru. Značka Bulthaup jako synonymum luxusních kuchyní je známá především díky svým nekompromisním standardům kvality.

Bulthaup kuchyně, pohyblivá deska
Bultahaup - luxusní úložné prostory
Kuchyně Bulthaup

S jakými novinkami se představili na designovém festivalu Salone de Mobile?

Na veletrhu jste mohli spatřit nové typy kuchyňských stěn, kam je soustředěno nejvíce funkcí. Můžete je nazývat věrnými „přáteli za zády“. Snaha využít úložný prostor na maximum s nejvíce funkcemi je patrná. Vše podléhá myšlence, aby nic nebránilo komunikaci s rodinou.

Centrálním dominujícím prvek by měl být podle Bulhaup luxusní ostrůvek. Čím nás oslnil? Inovativní funkcí, pohyblivou řeznou deskou s ještě originálnější druhou praktickou úrovní sloužící k získání náležitého prostoru pro koření, nože a jiné předměty. Inteligentní systém varné desky je opravdu chytrý: položíte hrnec jakékoliv velikosti a vaříte, dál od vás je plotna horká, blíže je studená, aby jste si nespálil prsty. Deska je hlavním elementem v kuchyni, neboť jí můžete používat za studena jako odkládací prostor a v případě vaření ji používáte horkou. Pod deskou jsou umístěny šuplíky pro kuchyňské potřeby. Kuchyň se objeví na trhu koncem tohoto roku.

Jako mávnutím kuchyňské vařečky zamíříme do historie

Architekta Margarete Schutte-Lihotsky vynalezla v roce 1926 koncept vybudované kuchyně (známý jako "frankfurtská kuchyně") a Martin Bulthaup, který začal vyrábět kuchyňské skříňky v Bavorsku v roce 1949 rychle tento přístup přijal.  Založil firmu Martin Bulthaup Möbelfabrik a jeho prvním produktem byl příborník s ručně šitými závěsy. Od roku 1978 převzal otěže syn zakladatele Gerd Bulthaup. V současné době společnost Bulthaup nabízí své luxusní produkty ve třech rozsazích: b1, b2 a b3.

Co se skrývá pod zkratkami b1, b2, b3?

Bulthaup b1 by se dala popsat jako minimalistická, puristická kuchyně s čistým designem. B2 je systém vystavěný na luxusním ostrůvku, který se může vyjímat klidně i v obývacím pokoji. Zásadním prvkem atraktivnosti kuchyně Bulthaup b3 je široká škála designových možností, které umožňují naprostou svobodu v konfiguraci. Například Multifunkční stěna b3 dává svobodu a stává se hlavním faktorem interiérového plánování, nemusí být pouze v kuchyni, ale může být umístěna kdekoliv v domě.

Prodej novostavby 5kk, Praha 10 Štěrboholy –
Prodej novostavby 5kk, Praha 10 Štěrboholy –, Praha 10
Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze

Bulthaup

Bulthaup
Bulthaup GmbH & Co KG Aich, Werkstraße 6 84155 Bodenkirchen Germany
+49 800 100 41 90