Top hledané
Výsledky (0)
Naomi Campbell s matkou, zpěvačka M.I.A., oblíbená herečka Kristin Scott Thomas nebo herec Matt Smith – takové tuzemské hvězdy spojila dohromady vánoční kampaň značky Burberry.

Vánoce po britsku: V luxusní kampani Burberry září Naomi Campbell i M.I.A.

Martina Šmalclová
20. listopadu 2018
+ Přidat na Seznam.cz
2 minuty

Rodinná setkání i zpožděné vlaky

Tanec mezi realitou a fantazií britských Vánoc. V takovém duchu se nese okouzlující kampaň Burberry, za kterou stojí umělkyně Juno Calypso. Vánoční atmosférou nabitý snímek Holiday 2018 ukazuje světlé i stinné stránky Vánoc v Británii. Záběr příjemného rodinného shledání u štědrovečerní večeře tak střídá obraz nepředvídatelného počasí nebo zpožděných vlaků!

Vyberte si a srovnejte názory proti proudu:
Klikněte zde
Martina Šmalclová
módní redaktorka
Klikněte zde
Ornella Koktová
modelka
Móda proti proudu

Názor PROTI PROUDU: Martina Šmalclová

Dechberoucí atmosféra Burberry

Luxusní snímek Burberry vás svým dokonalým zpracováním vtáhne do děje. Fenomenální scénář a herecké výkony doprovází v kampani legendární vánoční song Carol Of The Bells, který mimo jiné zazněl v kultovním snímku Sám doma.

Do vlaku v kabátu, na večeři v luxusu!

V úvodní části kampaně, kdy se M.I.A. a Matt Smith objevují v restauraci před nádražím a Kristin Scott Thomas ve vlakové soupravě, dává Burberry na odiv své ikonické béžové kabáty. Jakmile ale trio usedne ke štědrovečerní večeři, mění se jejich casual outfity rázem v luxusně elegantní.   

Luxusní byt na prodej Praha - 320m
Luxusní byt na prodej Praha - 320m, Praha 5

Sázka na hedvábí a smoking

Elegance k štědrovečerní večeři jednoduše patří!  Zpěvačka M.I.A., která se veřejnosti vryla do povědomí hitem Paper Plans, oblékla ke sváteční tabuli hedvábné potištěné šaty a look doplnila výraznými šperky. Herečka Kristin Scott Thomas sáhla také po hedvábí, ale na rozdíl od exotické zpěvačky zvolila něžný odstín světle modré. Po jejím boku usedl herec Matt Smith oblečený do stylového smokingu.

Ozdoba kampaně? Rodina Campbellových!

Závěrečná část kampaně patří Naomi Campbell a její matce. Zatímco maminka sedí na pohovce, Naomi jí láskyplně klečí u nohou. Oběma dámám to v modelech s motivem ikonické béžové kostky nesmírně sluší.

Další luxusní kousky, které značka Burberry zařadila do svého vánočního výběru, najdete v naší fotogalerii.

Martina Šmalclová

Názor PROTI PROUDU: Ornella Koktová

Dekadentní Vánoce ve stylu anglické aristokracie!

Pokud člověk touží po dekadentních Vánocích ve stylu anglické aristokracie (nebo rockových hvězd), móda od Burberry tomu rozhodně napomůže. Pryč s přeslazenými kýči v podobě sobů, obřích vloček a anglosaského Santy! Tady se totiž Vánoce dají pojmout i jinak. A abych řekla pravdu, dost mě to baví!

Co si tedy obléknout na Štědrý večer? Já už odmala beru jako naprostou samozřejmost tohoto dne sváteční šaty a být obklopena lidmi, kteří je taktéž nosí. Bohužel místy mi to kazí můj muž, neboť ten raději volí pohodlí a o nějaký vánoční - SVÁTEČNÍ dresscode se absolutně nezajímá (a máme tady veselou vánoční hádku při poledni...hahaha). Nicméně z mého pohledu by měl každý muž v takto výjimečný den vypadat jako hollywoodský elegán Mel Ferrer nebo Frank Sinatra. V tomto případě jasná volba padá na dokonalý smoking od Burberry. Zkrátka dokonalost sama.

Ráda bych ještě zmínila ty krásné černo-krémové šaty, které v kampani oblékla zpěvačka M.I.A.. Jsou perfektně střižené, obzvláště dobře zvýrazňují ženský pas. Navíc áčkový střih jistě ocení každá žena, která při štědrovečerní večeři neustále pendluje mezi kuchyní a jídelnou. Za mě tedy 100 %!!!

Ornella Koktová
Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze